---
title: "1ST BRANDS AS (813521792): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "1ST BRANDS AS i Haugesund hadde 6,83 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/813521792-1st-brands-as"
---

# 1ST BRANDS AS

Engroshandel med klær og skotøy · Haugesund · Etablert 2014

- Org.nr: 813 521 792
- Styreleder: Alf Magne Bøe

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,83 mill. kr (−1,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 626 582 kr (Margin 9,2 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- april 2026: 7
- juli 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,1 % (meget god). Opp fra 16,0 % i 2024
- Likviditet: 0,90 (svak). Ned fra 1,07 i 2024
- Soliditet: 4,4 % (svak). Ned fra 11,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1,2 % | 62,5 % | 16,0 % | 36,1 % |
| Driftsmargin | 1,8 % | −0,3 % | 15,1 % | 3,9 % | 9,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 179,7 % | 463,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,08 | 1,07 | 0,90 |
| Soliditet | −42,5 % | −43,0 % | 4,4 % | 11,3 % | 4,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 21,5 | 7,9 | 21,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 799 | 7 291 | 7 343 | 6 927 | 6 828 |
| Driftsresultat | 138 | −20 | 1 107 | 273 | 627 |
| Årsresultat | 78 | −60 | 820 | 176 | 474 |
| Driftsmargin | 1,8 % | −0,3 % | 15,1 % | 3,9 % | 9,2 % |
| Sum gjeld | 2 278 | 2 456 | 1 743 | 1 395 | 1 873 |
| Sum driftskostnader | 7 660 | 7 312 | - | 6 655 | 6 202 |
| Finansresultat | −38 | −56 | - | −40 | −17 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 052 | 232 | 610 |
| Anleggsmidler | 649 | 575 | 299 | 257 | 776 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 525 | 1 316 | 1 183 |
| Sum eiendeler | 1 599 | 1 717 | 1 824 | 1 573 | 1 959 |
| Egenkapital | −679 | −739 | 81 | 177 | 86 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 409 | 1 230 | 1 318 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 334 | 166 | 555 |

## Ledelse og styre

- Alf Magne Bøe: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ramsvollsvegen 4, 5518 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.420 Engroshandel med klær og skotøy
- Etablert: 25.03.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2014
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 218 av 550 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive salg og agenturforretning innen konfeksjonsvirksomhet, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 21.07.2026: Revisor endret
- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 27.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000607240&sokeverdi=813521792&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573732&sokeverdi=813521792&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000573733&sokeverdi=813521792&spraak=nb)
- 09.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000781401&sokeverdi=813521792&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEST PROFIL OG YRKESKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/932969882-vest-profil-og-yrkesklaer-as) | Haugesund | 5 | 23,4 mill. kr | +16,4 % |
| [SAFE INDUSTRY SUPPLY AS](https://www.norscout.com/no/company/914910803-safe-industry-supply-as) | Haugesund | - | 4,21 mill. kr | +5,8 % |
| [KINWIL AS](https://www.norscout.com/no/company/975830586-kinwil-as) | Haugesund | - | 1,58 mill. kr | −13,8 % |
| [FACE OF FASHION AS](https://www.norscout.com/no/company/998049601-face-of-fashion-as) | Haugesund | - | 298 097 kr | −72,2 % |
| [AMB HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/992855479-amb-holding-as) | Haugesund | - | 10 000 kr | - |
| [VPY INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932432412-vpy-invest-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |
| [FORMER AS](https://www.norscout.com/no/company/976553543-former-as) | Haugesund | 6 | 8,26 mill. kr | −20,8 % |
| [LEA MACHINE SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/933688607-lea-machine-services-as) | Haugesund | 7 | 4 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
