---
title: "VANDELAY AS (813925362): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VANDELAY AS i Vestby er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Allan Glomlien. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/813925362-vandelay-as"
---

# VANDELAY AS

Uoppgitt · Vestby

- Org.nr: 813 925 362
- Daglig leder: Allan Glomlien (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −7 927 kr
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −196,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 166,3 % i 2024
- Soliditet: −2 941,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −7 780,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −9,4 % | −12,4 % | 166,3 % | −196,3 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 84,9 % | - |
| Soliditet | −146,8 % | −178,6 % | −233,0 % | −7 780,0 % | −2 941,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 91 | - |
| Driftsresultat | −9 | −10 | −12 | 77 | −8 |
| Årsresultat | −22 | −24 | −27 | 56 | −23 |
| Driftsmargin | - | - | - | 84,9 % | - |
| Sum gjeld | 270 | 287 | 303 | 158 | 185 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 14 | 8 |
| Finansresultat | - | - | - | −21 | −15 |
| Resultat før skatt | −22 | −24 | −27 | 56 | −23 |
| Anleggsmidler | 83 | 83 | 83 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 27 | 20 | 9 | 2 | 6 |
| Sum eiendeler | 109 | 103 | 91 | 2 | 6 |
| Egenkapital | −160 | −184 | −212 | −156 | −179 |
| Kortsiktig gjeld | - | 0 | 0 | - | - |
| Langsiktig gjeld | 270 | 287 | 303 | 158 | 185 |

## Ledelse og styre

- Allan Glomlien: Daglig leder og styrets leder
- Tonje Brekke: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Soltoppveien 3, 1553 Son
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 18.06.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ECIT NORIAN AS](https://www.norscout.com/no/company/879906792-ecit-norian-as)
- Størrelse: Nr. 3 740 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive investeringer i alle former for finansielle papirer, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 14.10.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000317467&sokeverdi=813925362&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EGELAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/991708340-egeland-holding-as) | Vestby | - | 100 000 kr | - |
| [SVAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991359923-sval-invest-as) | Vestby | - | 84 197 kr | - |
| [TRINE ÅLDSTEDT - MASTERY WORK AS](https://www.norscout.com/no/company/994950363-trine-aldstedt-mastery-work-as) | Vestby | - | 136 053 kr | - |
| [EXPRESSIO AS](https://www.norscout.com/no/company/921572379-expressio-as) | Vestby | - | 79 818 kr | - |
| [ANKR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932574659-ankr-holding-as) | Vestby | - | 150 000 kr | - |
| [MODEM AS](https://www.norscout.com/no/company/936041256-modem-as) | Vestby | - | 72 610 kr | - |
| [ØWRE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926960253-owre-invest-as) | Vestby | - | 438 784 kr | −79,1 % |
| [CASE ACES AS](https://www.norscout.com/no/company/931590596-case-aces-as) | Vestby | - | 17 010 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
