---
title: "TRENING FOR DEG HOKKSUND AS (813983052): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRENING FOR DEG HOKKSUND AS i Øvre Eiker hadde 7,45 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 18 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/813983052-trening-for-deg-hokksund-as"
---

# TRENING FOR DEG HOKKSUND AS

Treningssentervirksomhet · Øvre Eiker · Etablert 2014

- Org.nr: 813 983 052
- Styreleder: Ole Johnny Haugen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,45 mill. kr (+6,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,39 mill. kr (Margin 18,6 %)
- Ansatte: 18 (Ned fra 22 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 22
- juli 2026: 21
- oktober 2026: 18

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,5 % (meget god). Ned fra 52,4 % i 2024
- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Opp fra 0,72 i 2024
- Soliditet: 45,9 % (meget god). Opp fra 36,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,0 % | 25,4 % | 52,4 % | 39,5 % |
| Driftsmargin | −1,0 % | −2,3 % | 11,6 % | 23,9 % | 18,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 109,6 % | 146,4 % | 96,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,14 | 0,72 | 1,01 |
| Soliditet | 28,0 % | 12,5 % | 35,3 % | 36,1 % | 45,9 % |
| Gjeldsgrad | 2,6 | 7,0 | 1,8 | 1,8 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 662 | 5 043 | 6 225 | 6 986 | 7 451 |
| Driftsresultat | −38 | −118 | 719 | 1 673 | 1 387 |
| Årsresultat | −31 | −92 | 566 | 1 315 | 1 095 |
| Driftsmargin | −1,0 % | −2,3 % | 11,6 % | 23,9 % | 18,6 % |
| Sum gjeld | 1 210 | 2 655 | 1 729 | 2 410 | 1 836 |
| Sum driftskostnader | 3 700 | 5 161 | 5 506 | 5 313 | 6 064 |
| Finansresultat | −5 | 0 | 6 | 14 | 19 |
| Resultat før skatt | - | - | 725 | 1 687 | 1 407 |
| Anleggsmidler | 1 110 | 2 331 | 2 424 | 2 046 | 1 545 |
| Omløpsmidler | - | - | 249 | 1 724 | 1 846 |
| Sum eiendeler | 1 682 | 3 034 | 2 673 | 3 770 | 3 391 |
| Egenkapital | 471 | 379 | 945 | 1 359 | 1 555 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 729 | 2 410 | 1 836 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ole Johnny Haugen: Styrets leder
- Raymond André Lerskallen: Styremedlem
- Morten Sand: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 6, 3300 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 25.05.2014
- Aksjekapital: 600 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2015
- Revisor: [REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/982199697-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 106 av 854 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningssenter, samt annet som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 21.05.2026: Revisor endret
- 25.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000285970&sokeverdi=813983052&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000187849&sokeverdi=813983052&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESTFOSSEN TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/897837102-vestfossen-treningssenter-as) | Øvre Eiker | 5 | 2,99 mill. kr | +25 % |
| [PRO GYM HOKKSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/989566474-pro-gym-hokksund-as) | Øvre Eiker | - | 2,78 mill. kr | −0,6 % |
| [FEELGOOD HOKKSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/920228208-feelgood-hokksund-as) | Øvre Eiker | - | 1,14 mill. kr | +6,5 % |
| [BYGGMUSKLER.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/929445163-byggmuskler-no-as) | Øvre Eiker | - | 229 308 kr | - |
| [SVERRE ISACHSEN ANLEGG & TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/986503781-sverre-isachsen-anlegg-transport-as) | Øvre Eiker | 7 | 5,17 mill. kr | +6,7 % |
| [STALL HORGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/982962595-stall-horgen-as) | Øvre Eiker | 5 | 1,67 mill. kr | −22,4 % |
| [GEVELT HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922628726-gevelt-holding-as) | Øvre Eiker | - | 9,88 mill. kr | +13,5 % |
| [LØYPESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/914233259-loypeservice-as) | Øvre Eiker | - | 328 610 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
