---
title: "VARDALIFE AS (814130312): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VARDALIFE AS i Enebakk hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Henrik Ulrich Eide. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/814130312-vardalife-as"
---

# VARDALIFE AS

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers · Enebakk

- Org.nr: 814 130 312
- Telefon: 900 39 141
- E-post: henrik@vardalife.com
- Daglig leder: Henrik Ulrich Eide (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,96 mill. kr
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −27,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −20,7 % i 2024
- Likviditet: 0,24 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 58,5 % (meget god). Ned fra 66,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −31,5 % | −24,9 % | −20,7 % | −27,3 % |
| Driftsmargin | −134,0 % | - | - | −304,8 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −67,4 % | −44,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,72 | 0,46 | 0,30 | 1,27 | 0,24 |
| Soliditet | 8,3 % | −31,3 % | −9,5 % | 66,7 % | 58,5 % |
| Gjeldsgrad | 11,1 | - | - | 0,5 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 798 | 0 | - | 505 | 0 |
| Driftsresultat | −1 069 | −1 918 | −1 482 | −1 540 | −1 959 |
| Årsresultat | −1 283 | −2 218 | −1 855 | −1 552 | −1 984 |
| Driftsmargin | −134 % | - | - | −304,8 % | - |
| Sum gjeld | 6 367 | 6 885 | 6 950 | 2 594 | 2 581 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 2 045 | 1 959 |
| Finansresultat | - | - | - | −12 | −25 |
| Resultat før skatt | −1 345 | −2 198 | −1 812 | −1 552 | −1 984 |
| Anleggsmidler | 4 616 | 4 729 | 4 670 | 5 274 | 5 713 |
| Omløpsmidler | 2 325 | 513 | 1 679 | 2 526 | 500 |
| Sum eiendeler | 6 941 | 5 242 | 6 349 | 7 800 | 6 213 |
| Egenkapital | 574 | −1 643 | −601 | 5 206 | 3 632 |
| Kortsiktig gjeld | 856 | 1 104 | 5 598 | 1 994 | 2 072 |
| Langsiktig gjeld | 5 510 | 5 781 | 1 352 | 600 | 509 |

## Ledelse og styre

- Henrik Ulrich Eide: Daglig leder og styremedlem
- Christian Viggo Berthelsen: Styrets leder
- Johan Gangsø: Styremedlem
- Fredrik Eide: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Tomterveien 50, 1914 Ytre Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
- Etablert: 20.08.2014
- Tidligere navn: SAFE EQUIPMENT AS (2018 til 2019); OIL EQUIPMENT AS (2014 til 2018)
- Aksjekapital: 520 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2019
- Regnskapsfører: [DRØBAK REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/980443795-drobak-regnskapsservice-as)
- Formål: Forskning, utvikling, produksjon og salg av produkter innen sikring og beskyttelse.

## Kunngjøringer

- 21.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000753410&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000675134&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676260&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 11.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000370171&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 10.12.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000873623&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 23.09.2025: [Fullmakt kapitalforhøyelse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000755403&sokeverdi=814130312&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000620312&sokeverdi=814130312&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SYSTEMTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/916552092-systemteknikk-as) | Enebakk | - | 277 939 kr | - |
| [SJØSETH AS](https://www.norscout.com/no/company/929109201-sjoseth-as) | Enebakk | - | 0 kr | - |
| [HYDROTHANE SCANDINAVIA AS](https://www.norscout.com/no/company/877454592-hydrothane-scandinavia-as) | Enebakk | - | 534 300 kr | −57,3 % |
| [MAMANJE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930917656-mamanje-invest-as) | Enebakk | - | 0 kr | - |
| [PROTRUCK AS](https://www.norscout.com/no/company/922026017-protruck-as) | Enebakk | - | 1,02 mill. kr | −30,1 % |
| [CLEANTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/934386531-cleantech-as) | Enebakk | - | 1,62 mill. kr | - |
| [BICA AS](https://www.norscout.com/no/company/819085072-bica-as) | Enebakk | - | 3,35 mill. kr | +114,6 % |
| [SCAN SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/985496579-scan-support-as) | Enebakk | - | 15,5 mill. kr | +26,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
