---
title: "KORK HOLDING AS (814870812): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KORK HOLDING AS i Nord-Fron hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/814870812-kork-holding-as"
---

# KORK HOLDING AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Nord-Fron

- Org.nr: 814 870 812
- Styreleder: Kristian Opsahl

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −43 755 kr
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 59,5 % (meget god). Opp fra 5,5 % i 2024
- Likviditet: 127,97 (meget god). Opp fra 10,40 i 2024
- Soliditet: 99,6 % (meget god). Opp fra 95,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,1 % | 25,0 % | 5,5 % | 59,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −10,2 % | 20,6 % | 4,1 % | 60,6 % |
| Likviditetsgrad | 3,76 | 9,76 | 3,18 | 10,40 | 127,97 |
| Soliditet | 85,0 % | 95,5 % | 83,6 % | 95,5 % | 99,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −26 | −41 | −40 | −24 | −44 |
| Årsresultat | 9 779 | −1 578 | 2 954 | 563 | 13 240 |
| Sum gjeld | 2 914 | 670 | 2 894 | 722 | 121 |
| Sum driftskostnader | - | - | 40 | 24 | 44 |
| Finansresultat | - | - | 3 026 | 633 | 13 330 |
| Resultat før skatt | 9 775 | −1 573 | 2 986 | 609 | 13 286 |
| Anleggsmidler | 8 426 | 8 421 | 8 414 | 8 505 | 13 205 |
| Omløpsmidler | 10 960 | 6 542 | 9 208 | 7 509 | 15 448 |
| Sum eiendeler | 19 386 | 14 964 | 17 622 | 16 014 | 28 652 |
| Egenkapital | 16 472 | 14 294 | 14 728 | 15 291 | 28 532 |
| Kortsiktig gjeld | 2 914 | 670 | 2 894 | 722 | 121 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristian Opsahl: Styrets leder
- Aina Rolstad: Varamedlem
- Anette Odenrud: Varamedlem
- Kristina Opsahl: Varamedlem
- Eivind Opsahl: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Lomovegen 2, 2640 Vinstra
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 02.01.2015
- Aksjekapital: 290 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: FRON REGNSKAPSKONTOR SA
- Formål: Deltagelse i andre selskaper gjennom eie av aksjer og verdipapirer, samt forvaltning av avkastningen av dette i annen investerings- eller næringsvirksomhet.

## Siste endringer

- 05.10.2026: Revisor endret
- 09.09.2026: Revisor endret
- 23.02.2026: Kontaktperson endret
- 23.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 05.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000775053&sokeverdi=814870812&spraak=nb)
- 09.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000737658&sokeverdi=814870812&spraak=nb)
- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000430084&sokeverdi=814870812&spraak=nb)
- 23.02.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000074560&sokeverdi=814870812&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000561172&sokeverdi=814870812&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JON HAANSHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/996347796-jon-haanshus-as) | Nord-Fron | - | 292 164 kr | - |
| [IKD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989220136-ikd-invest-as) | Nord-Fron | - | 1,05 mill. kr | - |
| [DOKKEN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/917211493-dokken-eiendom-as) | Nord-Fron | - | 1,83 mill. kr | +2,7 % |
| [ØVREGATA AUTO SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/948475561-ovregata-auto-senter-as) | Nord-Fron | - | 2,39 mill. kr | +7,4 % |
| [LOMOEN BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/983241824-lomoen-bil-as) | Nord-Fron | - | 2,85 mill. kr | +10,6 % |
| [VINSTRA BIL-DEMONTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/980435989-vinstra-bil-demontering-as) | Nord-Fron | 7 | 11 mill. kr | +5,9 % |
| [BILMEKANIKER 1 FRON AS](https://www.norscout.com/no/company/983047963-bilmekaniker-1-fron-as) | Nord-Fron | 8 | 8,24 mill. kr | −10,8 % |
| [KVAM MEK VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/979492014-kvam-mek-verksted-as) | Nord-Fron | 8 | 24,5 mill. kr | −3,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
