---
title: "SNØ OSLO AS (815950712): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SNØ OSLO AS i Lørenskog hadde 31,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 104 ansatte. Daglig leder er Ole Christian Mork. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/815950712-sno-oslo-as"
---

# SNØ OSLO AS

Drift av fornøyelses- og temaparker · Lørenskog · Etablert 2015

- Org.nr: 815 950 712
- E-post: kontakt@snooslo.no
- Nettsted: [snooslo.no](https://snooslo.no)
- Daglig leder: Ole Christian Mork

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 31,1 mill. kr (+16,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −30,8 mill. kr (Margin −99,2 %)
- Ansatte: 104 (Ned fra 126 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 119
- oktober 2025: 123
- november 2025: 128
- desember 2025: 126
- januar 2026: 134
- februar 2026: 131
- mars 2026: 137
- april 2026: 139
- mai 2026: 144
- juni 2026: 145
- juli 2026: 111
- september 2026: 97
- oktober 2026: 104

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −238,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −259,0 % i 2024
- Likviditet: 0,66 (svak). Ned fra 0,75 i 2024
- Soliditet: −11,8 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −13,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −72,2 % | −139,5 % | −259,0 % | −238,5 % |
| Driftsmargin | - | −381,2 % | −497,4 % | −121,0 % | −99,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,24 | 1,19 | 0,75 | 0,66 |
| Soliditet | - | 21,2 % | −284,4 % | −13,1 % | −11,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,7 | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 26 943 | 24 642 | 24 718 | 26 722 | 31 072 |
| Driftsresultat | - | −93 942 | −122 947 | −32 331 | −30 832 |
| Årsresultat | −51 704 | −140 676 | −125 225 | −32 295 | −30 697 |
| Driftsmargin | - | −381,2 % | −497,4 % | −121 % | −99,2 % |
| Sum gjeld | 99 454 | 126 561 | 58 724 | 10 607 | 18 237 |
| Sum driftskostnader | −64 828 | - | 147 665 | 59 053 | 61 905 |
| Finansresultat | −1 535 | - | −2 278 | 36 | 135 |
| Resultat før skatt | - | −97 089 | −125 225 | −32 295 | −30 697 |
| Anleggsmidler | 88 240 | 41 309 | 3 162 | 2 225 | 5 156 |
| Omløpsmidler | - | 119 396 | 12 114 | 7 156 | 11 157 |
| Sum eiendeler | 99 454 | 160 704 | 15 276 | 9 381 | 16 313 |
| Egenkapital | - | 34 143 | −43 448 | −1 226 | −1 923 |
| Kortsiktig gjeld | - | 53 381 | 10 209 | 9 521 | 16 928 |
| Langsiktig gjeld | - | 73 181 | 48 515 | 1 086 | 1 309 |

## Ledelse og styre

- Ole Christian Mork: Daglig leder
- Katharina Hernæs: Styrets leder
- Vegard Martinsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Snøfonna 5, 1470 Lørenskog
- Postadresse: Postboks 433, 1471 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.210 Drift av fornøyelses- og temaparker
- Etablert: 07.09.2015
- Tidligere navn: SKIHALLEN AS (2015 til 2017)
- Aksjekapital: 650 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2018
- Revisor: [PRICEWATERHOUSECOOPERS AS](https://www.norscout.com/no/company/987009713-pricewaterhousecoopers-as)
- Regnskapsfører: [MALLING & CO FORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/985081654-malling-co-forvaltning-as)
- Størrelse: Nr. 11 av 84 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drifte skianlegg og andre tilhørende aktiviteter på snø.

## Siste endringer

- 05.08.2026: Ny forretningsadresse
- 01.07.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000661194&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000614149&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000463439&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 02.02.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000038142&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 02.02.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000038143&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 24.10.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000801684&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 24.10.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000801685&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 22.08.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000710296&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 22.08.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000710297&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000651281&sokeverdi=815950712&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000651282&sokeverdi=815950712&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JUMPYARD SNØ AS](https://www.norscout.com/no/company/923423265-jumpyard-sno-as) | Lørenskog | 43 | 26,2 mill. kr | +12,1 % |
| [MEGA FUN AS](https://www.norscout.com/no/company/914248221-mega-fun-as) | Lørenskog | 40 | 10,2 mill. kr | −28,4 % |
| [LEKELANDE AS](https://www.norscout.com/no/company/933974391-lekelande-as) | Lørenskog | 20 | 4,25 mill. kr | - |
| [SNØ OSLO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/831927232-sno-oslo-holding-as) | Lørenskog | - | - | - |
| [LØRENSKOG KAMPSPORTSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/826450932-lorenskog-kampsportsenter-as) | Lørenskog | 41 | 5,06 mill. kr | +70,9 % |
| [SKYLAND LØRENSKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/835780392-skyland-lorenskog-as) | Lørenskog | 27 | 4,24 mill. kr | - |
| [CONDIS LØRENSKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/987634308-condis-lorenskog-as) | Lørenskog | 22 | 7,81 mill. kr | −3,5 % |
| [ELAVIT FJELLHAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/934521714-elavit-fjellhamar-as) | Lørenskog | 19 | 3,03 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
