---
title: "PAGU HOLDING AS (817890032): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PAGU HOLDING AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/817890032-pagu-holding-as"
---

# PAGU HOLDING AS

Frisering og barbering · Nordre Follo

- Org.nr: 817 890 032
- Styreleder: Paul Gustav Bøhn

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −20 524 kr
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,2 % (tilfredsstillende). Opp fra 6,9 % i 2024
- Likviditet: 6,38 (meget god). Ned fra 7,20 i 2024
- Soliditet: 95,0 % (meget god). Ned fra 95,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 67,1 % | 19,0 % | 6,9 % | 9,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 103,9 % | 19,9 % | 7,3 % | 9,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,27 | 1,64 | 5,42 | 7,20 | 6,38 |
| Soliditet | 36,5 % | 96,4 % | 94,5 % | 95,1 % | 95,0 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 0,0 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −22 | −9 | −22 | −22 | −21 |
| Årsresultat | 78 | 436 | 113 | 40 | 58 |
| Sum gjeld | 438 | 22 | 41 | 38 | 42 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 22 | 21 |
| Finansresultat | - | - | - | 75 | 95 |
| Resultat før skatt | 78 | 436 | 128 | 52 | 75 |
| Anleggsmidler | 573 | 573 | 573 | 573 | 573 |
| Omløpsmidler | 117 | 36 | 168 | 206 | 267 |
| Sum eiendeler | 690 | 609 | 741 | 779 | 840 |
| Egenkapital | 252 | 587 | 700 | 741 | 798 |
| Kortsiktig gjeld | 438 | 22 | 31 | 29 | 42 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 |

## Ledelse og styre

- Paul Gustav Bøhn: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Eikeliteigen 15, 1424 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 21.09.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [FRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/995900238-fra-regnskap-as)
- Formål: Investering i finansielle instrumenter, herunder aksjer i andre selskaper og alt som står i naturlig forbindelse med det.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000206624&sokeverdi=817890032&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WHEELCUT AS](https://www.norscout.com/no/company/933813568-wheelcut-as) | Nordre Follo | - | 6 632 kr | - |
| [JK BARBER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/830179992-jk-barber-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [AFRO SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/934988221-afro-salong-as) | Nordre Follo | - | 345 900 kr | - |
| [SKI SKIN CLINIC AS](https://www.norscout.com/no/company/934514041-ski-skin-clinic-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [TINE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/918640045-tine-frisor-as) | Nordre Follo | - | 595 486 kr | - |
| [THE FINAL TOUCH AS](https://www.norscout.com/no/company/935073367-the-final-touch-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [SENTRUM FRISØR SKI AS](https://www.norscout.com/no/company/914754496-sentrum-frisor-ski-as) | Nordre Follo | - | 1,22 mill. kr | −24,6 % |
| [BELLA NOVA BY SAMANEH AS](https://www.norscout.com/no/company/936409628-bella-nova-by-samaneh-as) | Nordre Follo | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
