---
title: "FLOW TRØNDELAG VVS AS (817921892): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FLOW TRØNDELAG VVS AS i Trondheim hadde 139 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 62 ansatte. Daglig leder er Markus Hauge-Espelien. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/817921892-flow-trondelag-vvs-as"
---

# FLOW TRØNDELAG VVS AS

Rørleggerarbeid · Trondheim · Etablert 2016

- Org.nr: 817 921 892
- Nettsted: [flow-vvs.no](https://flow-vvs.no)
- Daglig leder: Markus Hauge-Espelien

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 139 mill. kr (−6,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,17 mill. kr (Margin 3,7 %)
- Ansatte: 62 (Ned fra 68 i desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 66
- desember 2025: 68
- januar 2026: 67
- mars 2026: 64
- april 2026: 65
- juni 2026: 64
- august 2026: 63
- oktober 2026: 62

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,4 % (god). Opp fra −16,8 % i 2024
- Likviditet: 1,23 (tilfredsstillende). Opp fra 1,08 i 2024
- Soliditet: 26,0 % (god). Opp fra 16,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 34,7 % | 8,7 % | −16,8 % | 13,4 % |
| Driftsmargin | −0,4 % | 9,9 % | 3,4 % | −6,3 % | 3,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 173,6 % | 44,5 % | −92,4 % | 56,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,20 | 1,11 | 1,22 | 1,08 | 1,23 |
| Soliditet | 26,7 % | 14,9 % | 21,4 % | 16,4 % | 26,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,7 | 5,7 | 3,7 | 5,1 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 125 208 | 176 091 | 149 294 | 147 725 | 138 632 |
| Driftsresultat | −563 | 17 417 | 5 036 | −9 272 | 5 167 |
| Årsresultat | −539 | 12 495 | 3 855 | −7 616 | 5 139 |
| Driftsmargin | −0,4 % | 9,9 % | 3,4 % | −6,3 % | 3,7 % |
| Sum gjeld | 30 119 | 51 641 | 52 015 | 33 155 | 29 776 |
| Sum driftskostnader | - | - | 144 258 | 156 997 | 133 464 |
| Finansresultat | - | - | 127 | −273 | −331 |
| Resultat før skatt | −674 | 17 377 | 5 163 | −9 546 | 4 836 |
| Anleggsmidler | 5 023 | 3 518 | 2 807 | 3 786 | 3 680 |
| Omløpsmidler | 36 058 | 57 177 | 63 352 | 35 897 | 36 562 |
| Sum eiendeler | 41 080 | 60 695 | 66 159 | 39 683 | 40 243 |
| Egenkapital | 10 961 | 9 054 | 14 144 | 6 528 | 10 467 |
| Kortsiktig gjeld | 30 119 | 51 641 | 52 015 | 33 155 | 29 776 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Markus Hauge-Espelien: Daglig leder
- Rasmus Møller: Styrets leder
- Håvard Hildrum: Styremedlem
- Espen Rekstad: Styremedlem
- Jørgen Østby: Styremedlem
- Mads Meisingset: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tempevegen 35, 7031 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 03.10.2016
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2016
- Revisor: [FORVIS MAZARS AS](https://www.norscout.com/no/company/979605994-forvis-mazars-as)
- Størrelse: Nr. 35 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tilby rør-, elektro- og ventilasjonstjenester til private og offentlige kunder, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 10.08.2026: Styret endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 10.08.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000675418&sokeverdi=817921892&spraak=nb)
- 05.08.2026: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000662156&sokeverdi=817921892&spraak=nb)
- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000492725&sokeverdi=817921892&spraak=nb)
- 22.06.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000408901&sokeverdi=817921892&spraak=nb)
- 15.11.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000836834&sokeverdi=817921892&spraak=nb)
- 29.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000764942&sokeverdi=817921892&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [K LUND AS](https://www.norscout.com/no/company/917810346-k-lund-as) | Trondheim | 152 | 238 mill. kr | −0,9 % |
| [H GRANBO VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/929081323-h-granbo-vvs-as) | Trondheim | 51 | 86,5 mill. kr | −2,0 % |
| [IPS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/923370064-ips-norway-as) | Trondheim | 41 | 126 mill. kr | +459,2 % |
| [RØRFUNN AS](https://www.norscout.com/no/company/974437589-rorfunn-as) | Trondheim | 39 | 82,4 mill. kr | +28,2 % |
| [HEIMDAL INDUSTRISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/971230177-heimdal-industriservice-as) | Trondheim | 31 | 63,2 mill. kr | +0,5 % |
| [MÆLEN BLIKK OG VENTILASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/919653191-maelen-blikk-og-ventilasjon-as) | Trondheim | 28 | 50 mill. kr | −3,7 % |
| [HARALDS VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/980859762-haralds-vvs-as) | Trondheim | 25 | 38,6 mill. kr | +0,9 % |
| [TRONDHEIM VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/935505836-trondheim-vvs-as) | Trondheim | 20 | 37,8 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Rørleggerfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
