---
title: "PURE INTENTION AS (818307462): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PURE INTENTION AS i Bærum hadde 2,72 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Tracey Annette Drabløs. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/818307462-pure-intention-as"
---

# PURE INTENTION AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Bærum

- Org.nr: 818 307 462
- Daglig leder: Tracey Annette Drabløs (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,72 mill. kr (+22,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −41 278 kr (Margin −1,5 %)
- Etablert: 2016

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 724 | 375 | 1 534 | 2 216 | 2 725 |
| Driftsresultat | 310 | 16 | −141 | −230 | −41 |
| Årsresultat | 252 | 12 | −175 | −260 | −61 |
| Driftsmargin | 42,9 % | 4,4 % | −9,2 % | −10,4 % | −1,5 % |
| Sum gjeld | 132 | 239 | 496 | 770 | - |
| Sum driftskostnader | 414 | 359 | - | 2 447 | 2 766 |
| Finansresultat | 1 | −1 | - | −30 | −20 |
| Resultat før skatt | - | - | −175 | −260 | −61 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 572 | 585 | - |
| Sum eiendeler | 371 | 489 | 572 | 585 | - |
| Egenkapital | 238 | 250 | 75 | −185 | - |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 496 | 770 | - |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tracey Annette Drabløs: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Underhaugsveien 30C, 1358 Jar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 31.10.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Regnskapsfører: [JEK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/967708933-jek-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 929 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rådgivning og forretningsutvikling, investeringer i andre selskaper og annen tilhørende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000325117&sokeverdi=818307462&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000579595&sokeverdi=818307462&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FINANCE RESOURCES KSL AS](https://www.norscout.com/no/company/920396011-finance-resources-ksl-as) | Bærum | - | 2,75 mill. kr | +21,3 % |
| [SIVER AS](https://www.norscout.com/no/company/926020196-siver-as) | Bærum | - | 2,65 mill. kr | - |
| [CARPA AS](https://www.norscout.com/no/company/982070430-carpa-as) | Bærum | - | 2,77 mill. kr | +48,1 % |
| [TLT LEADERSHIP AS](https://www.norscout.com/no/company/931500597-tlt-leadership-as) | Bærum | - | 2,64 mill. kr | +10,5 % |
| [VIRKE FORSIKRING AS](https://www.norscout.com/no/company/989885359-virke-forsikring-as) | Bærum | - | 2,81 mill. kr | −75,6 % |
| [ELEMENTUM AS](https://www.norscout.com/no/company/988677256-elementum-as) | Bærum | - | 2,61 mill. kr | - |
| [TSCHUDI SHIP MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/917129487-tschudi-ship-management-as) | Bærum | - | 2,82 mill. kr | +6,9 % |
| [ROMCREO AS](https://www.norscout.com/no/company/992772670-romcreo-as) | Bærum | - | 2,58 mill. kr | −24,2 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.06.2026.
