---
title: "LOOPING AS (818644922): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LOOPING AS i Lørenskog hadde 9,07 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Jens-Kristian Brustad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/818644922-looping-as"
---

# LOOPING AS

Produksjon av treemballasje · Lørenskog · Etablert 2017

- Org.nr: 818 644 922
- Telefon: 924 84 431
- Daglig leder: Jens-Kristian Brustad (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,07 mill. kr (+8,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −4,69 mill. kr (Margin −51,7 %)
- Ansatte: 11 (Opp fra 8 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 7
- oktober 2025: 6
- november 2025: 8
- januar 2026: 5
- februar 2026: 9
- mars 2026: 11
- april 2026: 12
- juli 2026: 8
- august 2026: 10
- oktober 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −29,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −18,0 % i 2024
- Likviditet: 0,76 (svak). Ned fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 71,3 % (meget god). Ned fra 79,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −33,1 % | −33,7 % | −18,0 % | −29,9 % |
| Driftsmargin | −13,5 % | −78,7 % | −76,8 % | −51,2 % | −51,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −71,2 % | −72,3 % | −41,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,61 | 1,27 | 0,76 |
| Soliditet | 57,3 % | 13,9 % | 71,2 % | 79,5 % | 71,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 6,2 | 0,4 | 0,3 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 638 | 7 285 | 8 648 | 8 397 | 9 070 |
| Driftsresultat | −1 843 | −5 731 | −6 640 | −4 303 | −4 690 |
| Årsresultat | −2 086 | −10 410 | −7 081 | −11 648 | −4 820 |
| Driftsmargin | −13,5 % | −78,7 % | −76,8 % | −51,2 % | −51,7 % |
| Sum gjeld | 9 042 | 11 505 | 7 308 | 3 661 | 3 771 |
| Sum driftskostnader | 15 481 | 13 016 | 15 288 | 12 700 | 13 760 |
| Finansresultat | −242 | −4 679 | −441 | −7 345 | −130 |
| Resultat før skatt | - | - | −7 081 | −11 648 | −4 820 |
| Anleggsmidler | 5 760 | 6 411 | 13 056 | 13 192 | 10 238 |
| Omløpsmidler | - | - | 12 298 | 4 637 | 2 881 |
| Sum eiendeler | 21 187 | 13 356 | 25 354 | 17 829 | 13 119 |
| Egenkapital | 12 145 | 1 850 | 18 046 | 14 168 | 9 348 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 3 408 | 3 661 | 3 771 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 900 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jens-Kristian Brustad: Daglig leder og styremedlem
- Fredrik Wahl: Styrets leder
- Are Berg: Styremedlem
- Alexander Nøstvik: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Solheimveien 4, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 16.240 Produksjon av treemballasje
- Etablert: 10.02.2017
- Tidligere navn: NORSK GJENBRUK AS (2017 til 2019); MODULE COVER AS (2017)
- Aksjekapital: 393 600 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Revisor: [INSIGNIS AS](https://www.norscout.com/no/company/917835810-insignis-as)
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 16 av 37 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling, produksjon, salg, utleie og vedlikehold av gjenbruksemballasje.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Erverv av egne aksjer-fullmakt](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000544547&sokeverdi=818644922&spraak=nb)
- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000380614&sokeverdi=818644922&spraak=nb)
- 05.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000728898&sokeverdi=818644922&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ØSTBY MODELLVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/824446172-ostby-modellverksted-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [CAPRO CASES AS](https://www.norscout.com/no/company/912665801-capro-cases-as) | Midtre Gauldal | 11 | 24,2 mill. kr | +19,9 % |
| [BRØDRENE SÆTHER AS](https://www.norscout.com/no/company/979713665-brodrene-saether-as) | Vestre Toten | 10 | 20,9 mill. kr | +10,7 % |
| [NORSK EMBALLASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/913015487-norsk-emballasje-as) | Midtre Gauldal | 12 | 32 mill. kr | +45,5 % |
| [ØYPALL AS](https://www.norscout.com/no/company/997043790-oypall-as) | Frøya | 9 | 29,4 mill. kr | +3,1 % |
| [PALLEFABRIKKEN ALTA AS](https://www.norscout.com/no/company/835211282-pallefabrikken-alta-as) | Alta | 14 | 1,38 mill. kr | - |
| [GRØNN EMBALLASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/993592560-gronn-emballasje-as) | Rakkestad | 8 | 5,13 mill. kr | +15,8 % |
| [NPP AS](https://www.norscout.com/no/company/833140922-npp-as) | Askøy | 18 | 4,75 mill. kr | +169,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
