---
title: "INTSA AS (818672322): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INTSA AS i Hareid hadde 11,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Perry Normann Stave. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/818672322-intsa-as"
---

# INTSA AS

All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted · Hareid

- Org.nr: 818 672 322
- Nettsted: [intsa.no](https://intsa.no)
- Daglig leder: Perry Normann Stave (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,8 mill. kr (+70,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,79 mill. kr (Margin 23,7 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 27,8 % (meget god). Ned fra 45,0 % i 2024
- Likviditet: 1,78 (god). Opp fra 1,19 i 2024
- Soliditet: 46,0 % (meget god). Opp fra 20,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 45,0 % | 27,8 % |
| Driftsmargin | −116,1 % | −243,0 % | 39,7 % | 35,3 % | 23,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 202,4 % | 85,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 23,86 | 1,19 | 1,78 |
| Soliditet | - | - | 95,8 % | 20,7 % | 46,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,0 | 3,8 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 189 | 68 | 299 | 6 902 | 11 755 |
| Driftsresultat | −219 | −164 | 119 | 2 437 | 2 787 |
| Årsresultat | −218 | −163 | 120 | 2 016 | 2 262 |
| Driftsmargin | −116,1 % | −243 % | 39,7 % | 35,3 % | 23,7 % |
| Sum gjeld | - | - | 9 | 8 462 | 5 129 |
| Sum driftskostnader | 408 | 232 | 180 | 4 465 | 8 968 |
| Finansresultat | 1 | 1 | 1 | −1 | 4 |
| Resultat før skatt | - | - | 120 | 2 435 | 2 792 |
| Anleggsmidler | - | - | 0 | 1 118 | 2 041 |
| Omløpsmidler | - | - | 204 | 9 555 | 7 450 |
| Sum eiendeler | - | - | 204 | 10 673 | 9 491 |
| Egenkapital | - | - | 195 | 2 211 | 4 361 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 9 | 8 042 | 4 180 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 420 | - |

## Ledelse og styre

- Perry Normann Stave: Daglig leder og styremedlem
- Nina Skage: Styrets leder
- Alf Bernhard Strand: Styremedlem
- Runar Bruseland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kjøpmannsgata 72, 6060 Hareid
- Postadresse: Nr 10, Kjøpmannsgata 27, 6060 Hareid
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.990 All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
- Etablert: 06.02.2017
- Aksjekapital: 46 800 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.07.2023
- Revisor: [ULSTEIN REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/933976424-ulstein-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [REKNEHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/925715115-reknehuset-as)
- Størrelse: Nr. 159 av 1 438 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utarbeiding av sikkerhetsrapporter og kursing. Samt samarbeid med og deltakelse og eierskap i virksomheter som driver relatert virksomhet.

## Siste endringer

- 23.03.2026: Daglig leder endret
- 03.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 27.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000607292&sokeverdi=818672322&spraak=nb)
- 23.03.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000133848&sokeverdi=818672322&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000595726&sokeverdi=818672322&spraak=nb)
- 15.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000585946&sokeverdi=818672322&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KLAR ENERGY AS](https://www.norscout.com/no/company/915466052-klar-energy-as) | Hareid | - | 2,08 mill. kr | −36 % |
| [AKK DESIGN & PRODUCTION AS](https://www.norscout.com/no/company/938386676-akk-design-production-as) | Hareid | - | - | - |
| [NILSEN EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/985244758-nilsen-event-as) | Oslo | - | 12,3 mill. kr | −0,8 % |
| [AREALSTATISTIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/986766707-arealstatistikk-as) | Oslo | - | 11,4 mill. kr | −0,2 % |
| [IAO AS](https://www.norscout.com/no/company/995646609-iao-as) | Bærum | - | 12,3 mill. kr | +73,5 % |
| [JAEGERBOOKING AS](https://www.norscout.com/no/company/813422492-jaegerbooking-as) | Oslo | - | 11,3 mill. kr | +24,5 % |
| [ULTI AGENCY AS](https://www.norscout.com/no/company/825582762-ulti-agency-as) | Kristiansund | - | 12,3 mill. kr | −19,7 % |
| [BU EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/885892582-bu-event-as) | Oslo | - | 11,3 mill. kr | +361,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.07.2026.
