---
title: "WANGEN HOLDING AS (818672772): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "WANGEN HOLDING AS i Rælingen hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kim Andre Wangen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/818672772-wangen-holding-as"
---

# WANGEN HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Rælingen

- Org.nr: 818 672 772
- Daglig leder: Kim Andre Wangen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −54 527 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 62,4 % (meget god). Opp fra 17,7 % i 2024
- Soliditet: 100,0 % (meget god). Opp fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,1 % | 87,4 % | 17,7 % | 62,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 4,1 % | 87,2 % | 17,7 % | 62,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 126,40 | 155,34 | - |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −24 | −25 | −82 | −32 | −55 |
| Årsresultat | −24 | 275 | 7 328 | 1 948 | 9 035 |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 15 | 15 | 0 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 32 | 55 |
| Finansresultat | - | - | - | 1 980 | 9 090 |
| Resultat før skatt | −24 | 275 | 7 328 | 1 948 | 9 035 |
| Anleggsmidler | 5 000 | 5 000 | 8 897 | 8 897 | 3 204 |
| Omløpsmidler | 2 508 | 1 032 | 1 896 | 2 328 | 14 532 |
| Sum eiendeler | 7 508 | 6 032 | 10 792 | 11 225 | 17 737 |
| Egenkapital | 7 508 | 6 032 | 10 777 | 11 210 | 17 737 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 15 | 15 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kim Andre Wangen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bjørnefaret 3A, 2014 Blystadlia
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 02.01.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [TEMA REGNSKAP OSLO AS](https://www.norscout.com/no/company/937430108-tema-regnskap-oslo-as)
- Formål: Investere i verdipapirer og eiendom samt deltakelse i annen næringsvirksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000584335&sokeverdi=818672772&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000610362&sokeverdi=818672772&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TØRRING INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/915546013-torring-invest-as) | Rælingen | - | 2 005 kr | - |
| [VETLAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/821390052-vetland-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [AANDSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927143844-aandstad-holding-as) | Rælingen | - | 5 000 kr | - |
| [JP INVESTS AS](https://www.norscout.com/no/company/899645952-jp-invests-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [NOK AS](https://www.norscout.com/no/company/912738183-nok-as) | Rælingen | - | 40 000 kr | - |
| [KURLAND OPPMÅLING AS](https://www.norscout.com/no/company/911810549-kurland-oppmaling-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [MUMAC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/998310385-mumac-holding-as) | Rælingen | - | 132 367 kr | - |
| [DOMINIQUE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/913643216-dominique-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
