---
title: "VVM VINDAFJORD VASKE OG MALETJENESTER AS (820766032): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VVM VINDAFJORD VASKE OG MALETJENESTER AS i Vindafjord hadde 7,98 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Iosif Neacsu. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/820766032-vvm-vindafjord-vaske-og-maletjenester-as"
---

# VVM VINDAFJORD VASKE OG MALETJENESTER AS

Maler- og glassarbeid · Vindafjord · Etablert 2018

- Org.nr: 820 766 032
- Telefon: 954 46 818
- E-post: post@vvmvindafjord.no
- Nettsted: [vvmvindafjord.no](https://vvmvindafjord.no)
- Daglig leder: Iosif Neacsu (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,98 mill. kr (−18,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 361 108 kr (Margin 4,5 %)
- Ansatte: 8 (Ned fra 26 i november 2025)

## Ansatte

- november 2025: 26
- mars 2026: 5
- april 2026: 7
- mai 2026: 10
- juni 2026: 19
- september 2026: 18
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,7 % (svak). Ned fra 15,5 % i 2024
- Likviditet: 0,75 (svak). Opp fra 0,62 i 2024
- Soliditet: 28,2 % (god). Opp fra 24,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 15,5 % | 5,7 % |
| Driftsmargin | 17,3 % | 5,3 % | 10,4 % | 8,9 % | 4,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 39,8 % | 6,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,07 | 0,62 | 0,75 |
| Soliditet | - | - | 30,8 % | 24,9 % | 28,2 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 2,3 | 3,0 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 503 | 6 736 | 7 549 | 9 776 | 7 983 |
| Driftsresultat | 778 | 357 | 784 | 865 | 361 |
| Årsresultat | 607 | 272 | 490 | 480 | 91 |
| Driftsmargin | 17,3 % | 5,3 % | 10,4 % | 8,9 % | 4,5 % |
| Sum gjeld | 335 | 671 | 3 205 | 4 948 | 4 419 |
| Sum driftskostnader | 3 725 | 6 379 | 6 765 | 8 911 | 7 622 |
| Finansresultat | −4 | 0 | −169 | −255 | −245 |
| Resultat før skatt | - | - | 614 | 610 | 116 |
| Anleggsmidler | - | - | 3 782 | 5 791 | 5 458 |
| Omløpsmidler | - | - | 848 | 797 | 693 |
| Sum eiendeler | - | - | 4 630 | 6 588 | 6 151 |
| Egenkapital | - | - | 1 424 | 1 641 | 1 731 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 793 | 1 279 | 923 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 413 | 3 669 | - |

## Ledelse og styre

- Iosif Neacsu: Daglig leder og styrets leder
- Maria Magdalena Neacsu: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Knapphusvegen 44, 5576 Øvre Vats
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.340 Maler- og glassarbeid
- Etablert: 21.03.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [5-PLUSS AS](https://www.norscout.com/no/company/925151564-5-pluss-as)
- Størrelse: Nr. 342 av 1 371 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utførelse av fasadevask og maletjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.

## Siste endringer

- 02.05.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000453427&sokeverdi=820766032&spraak=nb)
- 02.05.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000226935&sokeverdi=820766032&spraak=nb)
- 07.01.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000003897&sokeverdi=820766032&spraak=nb)
- 18.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000748543&sokeverdi=820766032&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000726842&sokeverdi=820766032&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØRLEGGAR NILS TORGRIMSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/977355737-rorleggar-nils-torgrimsen-as) | Vindafjord | 8 | 17,8 mill. kr | +3,0 % |
| [STOPLE MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/998254256-stople-maskin-as) | Vindafjord | 7 | 13,6 mill. kr | +282,1 % |
| [BJARNE NESHEIM MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/991430075-bjarne-nesheim-maskin-as) | Vindafjord | 10 | 11,7 mill. kr | −11,3 % |
| [T.SANDSGÅRD ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/988370924-t-sandsgard-anlegg-as) | Vindafjord | 7 | 11,7 mill. kr | +7,2 % |
| [RØRLEGGER HARALDSEID AS](https://www.norscout.com/no/company/918816283-rorlegger-haraldseid-as) | Vindafjord | 13 | 40,2 mill. kr | +31,7 % |
| [ENTREPRENØR DALE AS](https://www.norscout.com/no/company/918615725-entreprenor-dale-as) | Vindafjord | 7 | 11,4 mill. kr | −10,3 % |
| [HAUGALAND KJØLESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/877236242-haugaland-kjoleservice-as) | Vindafjord | 14 | 41,4 mill. kr | +52,9 % |
| [SJOAREN ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/930618209-sjoaren-elektro-as) | Vindafjord | 6 | 3,78 mill. kr | −26,6 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
