---
title: "MONSEN & FALK HOLDING AS (820774892): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MONSEN & FALK HOLDING AS i Hemnes er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/820774892-monsen-falk-holding-as"
---

# MONSEN & FALK HOLDING AS

Oppsamling og behandling av avløpsvann · Hemnes

- Org.nr: 820 774 892
- Styreleder: Erna Sofie Nerleir

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −6 494 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,4 % (tilfredsstillende)
- Likviditet: 2,97 (meget god). Ned fra 5,28 i 2024
- Soliditet: 86,7 % (meget god). Ned fra 95,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,3 % | −1,9 % | - | 9,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −56,8 % | −2,0 % | −4,2 % | 10,4 % |
| Likviditetsgrad | 13,35 | 10,23 | 7,52 | 5,28 | 2,97 |
| Soliditet | 98,9 % | 97,9 % | 97,6 % | 95,6 % | 86,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | - | - | - |
| Driftsresultat | −13 | −15 | −58 | −117 | −6 |
| Årsresultat | −13 259 | −2 307 | −57 | −117 | 202 |
| Sum gjeld | 60 | 60 | 71 | 125 | 451 |
| Sum driftskostnader | - | - | 58 | 117 | 6 |
| Finansresultat | - | - | 1 | - | 301 |
| Resultat før skatt | −13 213 | −2 307 | −57 | −117 | 295 |
| Anleggsmidler | 4 474 | 2 355 | 2 392 | 2 199 | 2 049 |
| Omløpsmidler | 801 | 614 | 531 | 661 | 1 339 |
| Sum eiendeler | 5 275 | 2 969 | 2 922 | 2 859 | 3 388 |
| Egenkapital | 5 215 | 2 908 | 2 852 | 2 734 | 2 936 |
| Kortsiktig gjeld | 60 | 60 | 71 | 125 | 451 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Erna Sofie Nerleir: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bjørkveien 3, 8646 Korgen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 37.000 Oppsamling og behandling av avløpsvann
- Etablert: 13.04.2018
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Eie aksjer i andre selskaper.

## Siste endringer

- 15.09.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 02.11.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000829854&sokeverdi=820774892&spraak=nb)
- 11.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000679684&sokeverdi=820774892&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000659313&sokeverdi=820774892&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LR EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/991781676-lr-eiendom-as) | Nesbyen | - | −912 340 kr | - |
| [VANN OG AVLØPSGRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/827841552-vann-og-avlopsgruppen-as) | Oslo | - | - | - |
| [HAI AS](https://www.norscout.com/no/company/989026577-hai-as) | Asker | - | 0 kr | - |
| [HAUGALAND SLAMBEHANDLING AS](https://www.norscout.com/no/company/835314952-haugaland-slambehandling-as) | Tysvær | - | - | - |
| [MYKING AVLØPSANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/946066699-myking-avlopsanlegg-as) | Nesbyen | - | 0 kr | - |
| [HFL AS](https://www.norscout.com/no/company/915935230-hfl-as) | Oslo | - | - | - |
| [PUFFEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936035043-puffen-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [GYLLENSTEEN INVESTMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/917011834-gyllensteen-investment-as) | Indre Østfold | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
