---
title: "SLEMDALSVEIEN 63 RESTAURANT AS (820811712): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SLEMDALSVEIEN 63 RESTAURANT AS i Oslo hadde 12,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Quynh Nhu Cao. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/820811712-slemdalsveien-63-restaurant-as"
---

# SLEMDALSVEIEN 63 RESTAURANT AS

Drift av restauranter · Oslo · Etablert 2018

- Org.nr: 820 811 712
- E-post: post@vinderensushi.no
- Nettsted: [vinderensushi.no](https://vinderensushi.no)
- Daglig leder: Quynh Nhu Cao

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,3 mill. kr (−3,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 457 084 kr (Margin 3,7 %)
- Ansatte: 16

## Ansatte

- januar 2026: 15
- februar 2026: 16
- mars 2026: 17
- juni 2026: 16
- juli 2026: 14
- august 2026: 13
- september 2026: 14
- oktober 2026: 16

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 23,4 % (meget god). Opp fra −20,6 % i 2024
- Likviditet: 1,05 (tilfredsstillende). Opp fra 0,84 i 2024
- Soliditet: 6,8 % (svak). Opp fra −15,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −30,8 % | 5,2 % | −20,6 % | 23,4 % |
| Driftsmargin | 5,3 % | −5,0 % | 0,7 % | −3,2 % | 3,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 116,4 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,05 | 0,84 | 1,05 |
| Soliditet | 2,4 % | 2,6 % | 5,6 % | −15,9 % | 6,8 % |
| Gjeldsgrad | 41,3 | 37,5 | 16,9 | - | 13,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 171 | 11 061 | 12 070 | 12 728 | 12 337 |
| Driftsresultat | 589 | −550 | 85 | −410 | 457 |
| Årsresultat | 460 | −429 | 71 | −418 | 444 |
| Driftsmargin | 5,3 % | −5,0 % | 0,7 % | −3,2 % | 3,7 % |
| Sum gjeld | 1 867 | 1 590 | 1 905 | 2 221 | 1 900 |
| Sum driftskostnader | 10 582 | 11 611 | 11 985 | 13 138 | 11 880 |
| Finansresultat | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | 91 | −407 | 459 |
| Anleggsmidler | 34 | 15 | 11 | 49 | 50 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 007 | 1 867 | 1 989 |
| Sum eiendeler | 1 912 | 1 633 | 2 018 | 1 917 | 2 039 |
| Egenkapital | 45 | 42 | 113 | −305 | 139 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 905 | 2 221 | 1 900 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Quynh Nhu Cao: Daglig leder
- Huan Quoc Nguyen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Slemdalsveien 63A, 0373 Oslo
- Postadresse: Hovinveien 39, 0661 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 19.04.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2018
- Revisor: [MYRDAHL OG SVEEN AS](https://www.norscout.com/no/company/942254962-myrdahl-og-sveen-as)
- Regnskapsfører: [TIQ REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/912434478-tiq-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 1 234 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Restaurantvirksomhet, catering, takeaway og annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 22.05.2026: Regnskapsfører endret
- 25.02.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000398603&sokeverdi=820811712&spraak=nb)
- 07.05.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000245242&sokeverdi=820811712&spraak=nb)
- 25.02.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000079315&sokeverdi=820811712&spraak=nb)
- 30.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000646230&sokeverdi=820811712&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MASALA AS](https://www.norscout.com/no/company/923821619-masala-as) | Oslo | 16 | 13 mill. kr | −9,3 % |
| [BJØRVIKA MAT AS](https://www.norscout.com/no/company/831619902-bjorvika-mat-as) | Oslo | 16 | 12,3 mill. kr | −4,9 % |
| [PHØNIX RENATUS AS](https://www.norscout.com/no/company/915252273-phonix-renatus-as) | Oslo | 16 | 13,1 mill. kr | +15,8 % |
| [SVOVELSTIKKA AS](https://www.norscout.com/no/company/929443977-svovelstikka-as) | Oslo | 16 | 12 mill. kr | +47,4 % |
| [NAVARSETE AS](https://www.norscout.com/no/company/924571519-navarsete-as) | Oslo | 16 | 13,1 mill. kr | +9,2 % |
| [PIAZZA ITALIA AS](https://www.norscout.com/no/company/930760900-piazza-italia-as) | Oslo | 16 | 11,7 mill. kr | −0,1 % |
| [NORDVEGAN AS](https://www.norscout.com/no/company/918017054-nordvegan-as) | Oslo | 16 | 13,6 mill. kr | +5,0 % |
| [CASSO AS](https://www.norscout.com/no/company/923139583-casso-as) | Oslo | 16 | 10,3 mill. kr | +1,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
