---
title: "VINKENES HOLDING AS (821695392): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VINKENES HOLDING AS i Skien hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/821695392-vinkenes-holding-as"
---

# VINKENES HOLDING AS

Uoppgitt · Skien

- Org.nr: 821 695 392
- Styreleder: Kristian Vinkenes

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −24 594 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 59,7 % (meget god). Opp fra 16,2 % i 2024
- Likviditet: 87,94 (meget god). Opp fra 1,63 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Opp fra 74,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 28,5 % | 1,7 % | 16,2 % | 59,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 24,3 % | 0,7 % | 17,3 % | 66,9 % |
| Likviditetsgrad | 11,08 | 3,64 | 3,72 | 1,63 | 87,94 |
| Soliditet | 91,0 % | 89,2 % | 89,4 % | 74,3 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −68 | −29 | −17 | −20 | −25 |
| Årsresultat | 4 883 | 2 234 | 56 | 1 347 | 7 159 |
| Sum gjeld | 1 005 | 1 015 | 1 003 | 2 513 | 101 |
| Sum driftskostnader | - | - | 17 | 20 | 25 |
| Finansresultat | - | - | 76 | 1 380 | 7 284 |
| Resultat før skatt | 4 888 | 2 249 | 59 | 1 360 | 7 259 |
| Anleggsmidler | 2 | 5 693 | 5 693 | 5 693 | 5 693 |
| Omløpsmidler | 11 139 | 3 692 | 3 736 | 4 092 | 8 838 |
| Sum eiendeler | 11 141 | 9 385 | 9 429 | 9 785 | 14 531 |
| Egenkapital | 10 136 | 8 370 | 8 425 | 7 272 | 14 431 |
| Kortsiktig gjeld | 1 005 | 1 015 | 1 003 | 2 513 | 101 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristian Vinkenes: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stubbesletta 35, 3746 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 24.08.2018
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SAGA REGNSKAP OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/939725709-saga-regnskap-og-radgivning-as)
- Formål: Investering i aksjer og andre finansielle instrumenter samt investering i og drift av fast eiendom.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000380638&sokeverdi=821695392&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000579634&sokeverdi=821695392&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EMSO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/820641442-emso-holding-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [SIDUS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/824315132-sidus-invest-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [KAALSTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/820205812-kaalstad-invest-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [TRE LØVER AS](https://www.norscout.com/no/company/825334882-tre-lover-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [MHO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/816141532-mho-holding-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [LCR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/825614982-lcr-invest-as) | Skien | - | 0 kr | - |
| [HØYERINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/829380072-hoyerinvest-as) | Skien | - | 86 kr | - |
| [OMK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/826603372-omk-invest-as) | Skien | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
