---
title: "ROMERIKE A/C SERVICE AS (822569412): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ROMERIKE A/C SERVICE AS i Eidsvoll hadde 743 466 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Svein Anders Aker. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/822569412-romerike-a-c-service-as"
---

# ROMERIKE A/C SERVICE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Eidsvoll

- Org.nr: 822 569 412
- Daglig leder: Svein Anders Aker (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 743 466 kr (−38 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −252 014 kr (Margin −33,9 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −98,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −83,8 % i 2024
- Likviditet: 0,21 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,12 i 2024
- Soliditet: −292,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −401,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −121,6 % | −83,8 % | −98,4 % |
| Driftsmargin | −14,0 % | −15,8 % | −20,8 % | −11,8 % | −33,9 % |
| Likviditetsgrad | −0,87 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,21 |
| Soliditet | −18 300,0 % | −212,0 % | −321,8 % | −401,5 % | −292,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 791 | 606 | 891 | 1 199 | 743 |
| Driftsresultat | −111 | −96 | −186 | −142 | −252 |
| Årsresultat | −124 | −118 | −219 | −176 | −286 |
| Driftsmargin | −14 % | −15,8 % | −20,8 % | −11,8 % | −33,9 % |
| Sum gjeld | 184 | 443 | 689 | 877 | 1 326 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 077 | 1 341 | 995 |
| Finansresultat | - | - | −33 | −34 | −34 |
| Resultat før skatt | −124 | −118 | −219 | −176 | −286 |
| Anleggsmidler | 97 | 93 | 90 | 80 | 80 |
| Omløpsmidler | −95 | 50 | 74 | 94 | 257 |
| Sum eiendeler | 1 | 142 | 163 | 175 | 337 |
| Egenkapital | −183 | −301 | −526 | −702 | −988 |
| Kortsiktig gjeld | 109 | 369 | 614 | 802 | 1 251 |
| Langsiktig gjeld | 75 | 75 | 75 | 75 | 75 |

## Ledelse og styre

- Svein Anders Aker: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sersjant Døhlies veg 1, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 15.03.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Størrelse: Nr. 2 497 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fylling, reparasjon og vedlikehold av aircondition anlegg i personbiler, lastebiler, anlegg og landbruksutstyr. Feilsøking/diagnose personbiler.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000333461&sokeverdi=822569412&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANTIRUST ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/934108671-antirust-romerike-as) | Eidsvoll | - | 1,1 mill. kr | - |
| [EIDSVOLL BILSPA AS](https://www.norscout.com/no/company/930661163-eidsvoll-bilspa-as) | Eidsvoll | - | 692 586 kr | - |
| [COATINGHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/930271624-coatinghuset-as) | Eidsvoll | - | 1,16 mill. kr | - |
| [LUXUS BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928924319-luxus-bilpleie-as) | Eidsvoll | - | 90 290 kr | - |
| [MOTORHANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928462560-motorhansen-as) | Eidsvoll | - | 1,96 mill. kr | +2,0 % |
| [EIDSVOLL BIL OG TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/921309317-eidsvoll-bil-og-transport-as) | Eidsvoll | - | 5 956 kr | - |
| [MR DEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/930899607-mr-dekk-as) | Eidsvoll | - | 2,77 mill. kr | - |
| [TILHENGERNOR DAL AS](https://www.norscout.com/no/company/895354872-tilhengernor-dal-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
