---
title: "CLEAR TANNLEGESENTER AS (822829082): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CLEAR TANNLEGESENTER AS i Oslo hadde 36,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Darya Bassari. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/822829082-clear-tannlegesenter-as"
---

# CLEAR TANNLEGESENTER AS

Tannlegetjenester · Oslo · Etablert 2019

- Org.nr: 822 829 082
- Nettsted: [cleartannlegesenter.no](https://cleartannlegesenter.no)
- Daglig leder: Darya Bassari (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 36,9 mill. kr (−21 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4,39 mill. kr (Margin 11,9 %)
- Ansatte: 14 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 19
- oktober 2025: 14
- desember 2025: 16
- mars 2026: 17
- april 2026: 15
- august 2026: 13
- september 2026: 14

### Per sted

- Oslo: 14 ansatte
- Drammen: Ingen oppgitt · 2 avdelinger

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,5 % (meget god). Ned fra 69,2 % i 2024
- Likviditet: 0,49 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,55 i 2024
- Soliditet: 0,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 59,0 % | 50,1 % | 69,2 % | 41,5 % |
| Driftsmargin | 15,6 % | 20,1 % | 16,3 % | 19,5 % | 11,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 300,5 % | 1 714,1 % | 10 844,1 % | 5 988,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,11 | 0,51 | 0,56 | 0,55 | 0,49 |
| Soliditet | 40,7 % | 5,4 % | 0,6 % | 0,7 % | 0,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 17,5 | 171,7 | 141,3 | 154,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 27 455 | 32 336 | 42 389 | 46 649 | 36 863 |
| Driftsresultat | 4 275 | 6 509 | 6 893 | 9 100 | 4 388 |
| Årsresultat | 3 267 | 5 116 | 5 364 | 7 152 | 3 426 |
| Driftsmargin | 15,6 % | 20,1 % | 16,3 % | 19,5 % | 11,9 % |
| Sum gjeld | 5 250 | 12 579 | 14 345 | 12 097 | 9 461 |
| Sum driftskostnader | - | - | 35 496 | 37 549 | 32 475 |
| Finansresultat | - | - | −14 | 69 | 7 |
| Resultat før skatt | 4 264 | 6 493 | 6 879 | 9 170 | 4 395 |
| Anleggsmidler | 3 024 | 6 849 | 6 374 | 5 540 | 4 854 |
| Omløpsmidler | 5 829 | 6 449 | 8 055 | 6 643 | 4 668 |
| Sum eiendeler | 8 853 | 13 298 | 14 429 | 12 183 | 9 522 |
| Egenkapital | 3 603 | 719 | 84 | 86 | 61 |
| Kortsiktig gjeld | 5 250 | 12 579 | 14 345 | 12 097 | 9 461 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Darya Bassari: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Slemdalsveien 1, 0369 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 07.05.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.03.2022
- Revisor: [STYRK REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936161731-styrk-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [AGENDA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/996756238-agenda-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 17 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannhelsevirksomhet og det som dertil hører til, herunder også deltagelse i andre selskap med lignende formål.

## Siste endringer

- 19.02.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 09.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000251126&sokeverdi=822829082&spraak=nb)
- 19.02.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000068315&sokeverdi=822829082&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ODONTIA GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/917651388-odontia-gruppen-as) | Oslo | 15 | 18 600 kr | - |
| [DENTALIA AS](https://www.norscout.com/no/company/971652411-dentalia-as) | Oslo | 14 | 18,8 mill. kr | −0,3 % |
| [ORALCARE AS](https://www.norscout.com/no/company/999661548-oralcare-as) | Oslo | 15 | 17,3 mill. kr | −6,0 % |
| [ORBDENT OSLO AS](https://www.norscout.com/no/company/912299171-orbdent-oslo-as) | Oslo | 14 | 14,1 mill. kr | −2,9 % |
| [MAJORSTUA TANNLEGENE AS](https://www.norscout.com/no/company/917096937-majorstua-tannlegene-as) | Oslo | 15 | 22,6 mill. kr | −24,1 % |
| [ENSJØ TANNKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/926000934-ensjo-tannklinikk-as) | Oslo | 14 | 11,7 mill. kr | +7,4 % |
| [SMIL TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/918831762-smil-tannlegesenter-as) | Oslo | 23 | 65,9 mill. kr | −12,8 % |
| [CAPEDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/999655572-capedel-as) | Oslo | 14 | 8,94 mill. kr | +11 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
