---
title: "PEAK SERVICES AS (823884362): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PEAK SERVICES AS i Trondheim hadde 114 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 240 ansatte. Daglig leder er Kai Kvaal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/823884362-peak-services-as"
---

# PEAK SERVICES AS

Rengjøring av bygninger · Trondheim · Etablert 2019

- Org.nr: 823 884 362
- Nettsted: [peakservices.no](https://peakservices.no)
- Daglig leder: Kai Kvaal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 114 mill. kr (+53,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,79 mill. kr (Margin 3,3 %)
- Ansatte: 240 (Opp fra 222 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 194
- oktober 2025: 198
- november 2025: 217
- desember 2025: 222
- januar 2026: 225
- februar 2026: 229
- mars 2026: 228
- april 2026: 222
- mai 2026: 225
- juni 2026: 232
- juli 2026: 231
- august 2026: 243
- september 2026: 237
- oktober 2026: 240

### Per sted

- Lysaker: 130 ansatte
- Trondheim: 110 ansatte

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,5 % (god). Ned fra 14,9 % i 2024
- Likviditet: 1,16 (tilfredsstillende). Opp fra 1,09 i 2024
- Soliditet: 14,1 % (tilfredsstillende). Opp fra 9,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,8 % | −2,0 % | 14,9 % | 12,5 % |
| Driftsmargin | 4,0 % | 3,7 % | −0,6 % | 3,6 % | 3,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 291,7 % | −55,8 % | 183,1 % | 97,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,95 | 1,09 | 1,02 | 1,09 | 1,16 |
| Soliditet | −1,0 % | 9,2 % | 3,3 % | 9,5 % | 14,1 % |
| Gjeldsgrad | - | 9,8 | 29,3 | 9,6 | 6,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 139 | 25 224 | 33 200 | 73 970 | 113 581 |
| Driftsresultat | 520 | 943 | −190 | 2 690 | 3 787 |
| Årsresultat | 388 | 692 | −279 | 1 959 | 2 744 |
| Driftsmargin | 4,0 % | 3,7 % | −0,6 % | 3,6 % | 3,3 % |
| Sum gjeld | 3 502 | 6 461 | 11 057 | 22 316 | 31 076 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 71 279 | 109 794 |
| Finansresultat | - | - | - | −205 | −186 |
| Resultat før skatt | 498 | 904 | −288 | 2 485 | 3 601 |
| Anleggsmidler | 154 | 483 | 1 011 | 2 289 | 4 059 |
| Omløpsmidler | 3 312 | 6 634 | 10 424 | 22 364 | 32 098 |
| Sum eiendeler | 3 465 | 7 117 | 11 435 | 24 652 | 36 157 |
| Egenkapital | −36 | 656 | 377 | 2 336 | 5 081 |
| Kortsiktig gjeld | 3 502 | 6 113 | 10 199 | 20 563 | 27 702 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 348 | 858 | 1 753 | - |

## Ledelse og styre

- Kai Kvaal: Daglig leder
- Geir Hatling: Styrets leder
- Øyvind Antonsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Strandveien 43, 7067 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 11.11.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSHUSET BORG AS](https://www.norscout.com/no/company/922364184-regnskapshuset-borg-as)
- Størrelse: Nr. 17 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rengjørings- og vedlikeholdsvirksomhet og konsulent- og handelsvirksomhet, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000584393&sokeverdi=823884362&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LYKKE-LI AS](https://www.norscout.com/no/company/837138582-lykke-li-as) | Trondheim | 47 | - | - |
| [TRØNDERVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/997438787-trondervask-as) | Trondheim | 42 | 23,2 mill. kr | +5,5 % |
| [TRAPPVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/826088982-trappvask-as) | Trondheim | 38 | 12,7 mill. kr | +32,4 % |
| [TRONDHEIM RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/926789333-trondheim-renholdsservice-as) | Trondheim | 32 | 25,1 mill. kr | −8,3 % |
| [FLYT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/920969453-flyt-renhold-as) | Trondheim | 31 | 20,3 mill. kr | +8,9 % |
| [SYSTEMVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/990108544-systemvask-as) | Trondheim | 31 | 11,5 mill. kr | +17,9 % |
| [MULTI RENHOLD NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/996546667-multi-renhold-norge-as) | Trondheim | 29 | 8,11 mill. kr | −0,1 % |
| [TOPP KVALITET RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/912049337-topp-kvalitet-renhold-as) | Trondheim | 22 | 5,8 mill. kr | +7,0 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
