---
title: "SIGNATURE NAILS & SPA AS (824006792): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SIGNATURE NAILS & SPA AS i Oslo hadde 1,65 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Chantel Hoang. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/824006792-signature-nails-spa-as"
---

# SIGNATURE NAILS & SPA AS

Skjønnhetspleie · Oslo

- Org.nr: 824 006 792
- Daglig leder: Chantel Hoang (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,65 mill. kr (−6,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −111 198 kr (Margin −6,7 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −28,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −9,7 % i 2024
- Likviditet: 0,77 (svak). Ned fra 1,00 i 2024
- Soliditet: 0,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 30,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 155,9 % | −17,9 % | −9,7 % | −28,4 % |
| Driftsmargin | - | 22,5 % | −4,3 % | −2,2 % | −6,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −38,3 % | −29,5 % | −191,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,07 | 1,00 | 0,77 |
| Soliditet | - | 60,5 % | 36,2 % | 30,4 % | 0,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 0,7 | 1,8 | 2,3 | 164,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 437 | 1 752 | 1 761 | 1 650 |
| Driftsresultat | 0 | 323 | −75 | −39 | −111 |
| Årsresultat | 0 | 284 | −98 | −39 | −111 |
| Driftsmargin | - | 22,5 % | −4,3 % | −2,2 % | −6,7 % |
| Sum gjeld | 0 | 164 | 269 | 260 | 401 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1 114 | 1 828 | 1 800 | 1 762 |
| Finansresultat | 0 | −3 | −2 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | −77 | −39 | −111 |
| Anleggsmidler | 0 | 151 | 133 | 114 | 95 |
| Omløpsmidler | - | - | 289 | 260 | 308 |
| Sum eiendeler | 0 | 414 | 422 | 374 | 403 |
| Egenkapital | 0 | 250 | 153 | 114 | 2 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 269 | 260 | 401 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Chantel Hoang: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Schous plass 1, 0552 Oslo
- Postadresse: Dr. Dedichens vei 128, 0675 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 20.11.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Størrelse: Nr. 305 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Skjønnhetssalong, herunder hudpleie, negledesign, import og omsetning av negle- og skjønnhetsprodukter som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000220183&sokeverdi=824006792&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STOVNER HUD OG FOTPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/932273969-stovner-hud-og-fotpleie-as) | Oslo | - | 1,66 mill. kr | +0,2 % |
| [OHK PILESTREDET 8 AS](https://www.norscout.com/no/company/994631551-ohk-pilestredet-8-as) | Oslo | - | 1,64 mill. kr | −80,8 % |
| [AK FOTTERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/923118268-ak-fotterapi-as) | Oslo | - | 1,68 mill. kr | +7,7 % |
| [ARTIMIS MEDICAL BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/917016941-artimis-medical-beauty-as) | Oslo | - | 1,58 mill. kr | −14,1 % |
| [NANCY NAILS DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/929073282-nancy-nails-design-as) | Oslo | - | 1,71 mill. kr | +11,2 % |
| [CLINIQUE RENAISSANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/877034372-clinique-renaissance-as) | Oslo | - | 1,55 mill. kr | +4,2 % |
| [NATELIER AS](https://www.norscout.com/no/company/934396774-natelier-as) | Oslo | - | 1,73 mill. kr | - |
| [TTN AS](https://www.norscout.com/no/company/928604217-ttn-as) | Oslo | - | 1,54 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
