---
title: "MARCIN ANIOL AS (824510202): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MARCIN ANIOL AS i Nordre Follo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/824510202-marcin-aniol-as"
---

# MARCIN ANIOL AS

Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass · Nordre Follo

- Org.nr: 824 510 202
- Styreleder: Marcin Lukasz Aniol

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −4 430 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Soliditet: 101,9 % (meget god). Opp fra 96,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | 3,3 % | 0,0 % | 100,0 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,0 % | 0,0 % | 4,7 % | −2,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 101,00 | - | 36,43 | - |
| Soliditet | 100,0 % | 99,0 % | 101,9 % | 96,7 % | 101,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 61 | 10 | 10 | - |
| Driftsresultat | - | 2 | 0 | 10 | −4 |
| Årsresultat | 0 | 2 | 0 | 8 | −3 |
| Driftsmargin | - | 3,3 % | 0,0 % | 100 % | - |
| Sum gjeld | 0 | 3 | −4 | 7 | −4 |
| Sum driftskostnader | - | - | 10 | - | 4 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 0 | 2 | 0 | 10 | −4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 198 | 202 | 194 | 213 | 199 |
| Sum eiendeler | 198 | 202 | 194 | 213 | 199 |
| Egenkapital | 198 | 200 | 198 | 206 | 203 |
| Kortsiktig gjeld | - | 2 | −4 | 6 | −4 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 1 | 0 | 1 | - |

## Ledelse og styre

- Marcin Lukasz Aniol: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestre Dals vei 7, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.520 Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
- Etablert: 22.12.2019
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 977 av 989 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import og eksport av elektrisk utstyr (salg, montasje). Eksport av anleggmaskiner og lastebiler.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000465133&sokeverdi=824510202&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000465132&sokeverdi=824510202&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000659362&sokeverdi=824510202&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AUTOVOLT AS](https://www.norscout.com/no/company/918278362-autovolt-as) | Nordre Follo | - | 25 000 kr | - |
| [TAKSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/915048013-takshop-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |
| [DIN FAGHANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/921268165-din-faghandel-as) | Nordre Follo | - | 2,91 mill. kr | −11,2 % |
| [HÅGENSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/937424957-hagensen-holding-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [KOLBOTN INTERIØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/989128981-kolbotn-interiorservice-as) | Nordre Follo | - | 5,27 mill. kr | −13,6 % |
| [NETTRESSURS AS](https://www.norscout.com/no/company/989807706-nettressurs-as) | Nordre Follo | - | - | - |
| [FAGSIKRING AS](https://www.norscout.com/no/company/921221630-fagsikring-as) | Nordre Follo | - | 6,7 mill. kr | +48,8 % |
| [STIGEFABRIKKEN.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/932072319-stigefabrikken-no-as) | Nordre Follo | - | 23 mill. kr | +177,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
