---
title: "S.L HOLDING AS (824526672): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "S.L HOLDING AS i Nittedal hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/824526672-s-l-holding-as"
---

# S.L HOLDING AS

Uoppgitt · Nittedal

- Org.nr: 824 526 672
- Styreleder: Stian Lauritzen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −77 621 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,1 % (god). Opp fra 1,8 % i 2024
- Likviditet: 37,23 (meget god). Opp fra 35,24 i 2024
- Soliditet: 99,2 % (meget god). Samme som i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 79,5 % | 117,0 % | 1,8 % | 10,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 79,7 % | 117,5 % | 1,8 % | 10,1 % |
| Likviditetsgrad | - | 253,33 | 64,18 | 35,24 | 37,23 |
| Soliditet | 100,0 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,2 % | 99,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −14 | −15 | −20 | −24 | −78 |
| Årsresultat | 493 | 1 032 | 4 792 | 116 | 672 |
| Sum gjeld | 0 | 6 | 25 | 50 | 51 |
| Sum driftskostnader | - | - | 20 | 24 | 78 |
| Finansresultat | - | - | 4 812 | 139 | 736 |
| Resultat før skatt | 493 | 1 035 | 4 792 | 116 | 658 |
| Anleggsmidler | 300 | 300 | 4 760 | 4 760 | 4 774 |
| Omløpsmidler | 483 | 1 520 | 1 610 | 1 751 | 1 810 |
| Sum eiendeler | 783 | 1 820 | 6 370 | 6 511 | 6 584 |
| Egenkapital | 783 | 1 814 | 6 345 | 6 461 | 6 533 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 6 | 25 | 50 | 49 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |

## Ledelse og styre

- Stian Lauritzen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sandbekkveien 40A, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 20.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Formål: Investere og delta som aksjonær, andelshaver eller på annen måte i selskaper med økonomisk formål. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom, samt utleie.

## Kunngjøringer

- 04.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000347063&sokeverdi=824526672&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000666551&sokeverdi=824526672&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SCHÜRMANN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/823246242-schurmann-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [PUNCHLINE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/824657912-punchline-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [JE JENSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/816943442-je-jensen-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [RKH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/826335432-rkh-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [KRIHAN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/812183052-krihan-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [EYDE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/829871912-eyde-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [JA BERG INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/929030362-ja-berg-invest-as) | Nittedal | - | 4 000 kr | - |
| [LEK AS](https://www.norscout.com/no/company/830218912-lek-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
