---
title: "HAAR ATELIER AS (824764492): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAAR ATELIER AS i Drammen hadde 4,65 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Linn Muldbakken. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/824764492-haar-atelier-as"
---

# HAAR ATELIER AS

Frisering og barbering · Drammen

- Org.nr: 824 764 492
- Daglig leder: Linn Muldbakken (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,65 mill. kr (+13,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 219 471 kr (Margin 4,7 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,9 % (meget god). Opp fra −14,2 % i 2024
- Likviditet: 1,83 (god). Opp fra 1,59 i 2024
- Soliditet: 39,6 % (god). Opp fra −6,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −14,2 % | 17,9 % |
| Driftsmargin | 7,4 % | −7,5 % | −1,5 % | −3,4 % | 4,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −96,5 % | - | 92,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,59 | 1,59 | 1,83 |
| Soliditet | 26,3 % | 11,0 % | 4,9 % | −6,1 % | 39,6 % |
| Gjeldsgrad | 2,8 | 8,1 | 19,4 | - | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 874 | 2 553 | 3 158 | 4 092 | 4 647 |
| Driftsresultat | 214 | −192 | −47 | −140 | 219 |
| Årsresultat | 149 | −165 | −51 | −109 | 172 |
| Driftsmargin | 7,4 % | −7,5 % | −1,5 % | −3,4 % | 4,7 % |
| Sum gjeld | 722 | 753 | 814 | 1 163 | 831 |
| Sum driftskostnader | 2 660 | 2 746 | 3 205 | 4 232 | 4 428 |
| Finansresultat | −22 | −20 | −18 | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | −65 | −140 | 220 |
| Anleggsmidler | 230 | 215 | 176 | 153 | 74 |
| Omløpsmidler | - | - | 680 | 942 | 1 301 |
| Sum eiendeler | 980 | 846 | 856 | 1 096 | 1 375 |
| Egenkapital | 258 | 93 | 42 | −67 | 545 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 429 | 591 | 713 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 385 | 571 | 118 |

## Ledelse og styre

- Linn Muldbakken: Daglig leder og styremedlem
- Mari Hansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nedre Torggate 18A, 3015 Drammen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 24.02.2020
- Aksjekapital: 110 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2020
- Regnskapsfører: [STICO CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/945429348-stico-consult-as)
- Størrelse: Nr. 457 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisør.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 21.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000131381&sokeverdi=824764492&spraak=nb)
- 17.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000118879&sokeverdi=824764492&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HENDRIX HAIR DRAMMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/917851093-hendrix-hair-drammen-as) | Drammen | - | 4,88 mill. kr | −15,6 % |
| [HAIRPLAY AS](https://www.norscout.com/no/company/923835806-hairplay-as) | Drammen | - | 3,85 mill. kr | +2,5 % |
| [DRAMMEN CRYOKLINIKK OG LA FEMME SALON AS](https://www.norscout.com/no/company/935583705-drammen-cryoklinikk-og-la-femme-salon-as) | Drammen | 5 | 942 233 kr | - |
| [QUEEN NAIL & HAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/995116383-queen-nail-hair-as) | Drammen | - | 3,17 mill. kr | +4,7 % |
| [BEYZAT BARBERSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/932532182-beyzat-barbershop-as) | Drammen | 5 | 1,35 mill. kr | +9,0 % |
| [H&G FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/924676493-h-g-frisor-as) | Drammen | - | 2,67 mill. kr | +2,4 % |
| [AVENUE STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/931837419-avenue-studio-as) | Drammen | 5 | 2,45 mill. kr | +95,9 % |
| [HEADZ AS](https://www.norscout.com/no/company/924962550-headz-as) | Drammen | - | 2,51 mill. kr | +2,1 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/drammen)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Helsebedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/drammen)
- [IT-selskaper i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/drammen)
- [Transportbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/drammen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
