---
title: "NANTAK AS (825044132): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NANTAK AS i Oslo hadde 6,41 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 26 ansatte. Daglig leder er Marius Rupslaukis. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/825044132-nantak-as"
---

# NANTAK AS

Takarbeid · Oslo · Etablert 2020

- Org.nr: 825 044 132
- Telefon: +3706329885
- E-post: marius@takska.se
- Daglig leder: Marius Rupslaukis

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,41 mill. kr (+353,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 67 264 kr (Margin 1,0 %)
- Ansatte: 26 (Opp fra 20 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 18
- oktober 2025: 16
- november 2025: 20
- januar 2026: 19
- februar 2026: 20
- mars 2026: 22
- april 2026: 19
- mai 2026: 21
- juni 2026: 20
- juli 2026: 26
- august 2026: 17
- september 2026: 22
- oktober 2026: 26

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,0 % (tilfredsstillende). Opp fra −105,0 % i 2024
- Likviditet: 0,97 (svak). Opp fra 0,66 i 2024
- Soliditet: −2,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −52,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −105,0 % | 7,0 % |
| Driftsmargin | - | - | - | −8,1 % | 1,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −4,7 % | −21,0 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 0,66 | 0,97 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | −52,2 % | −2,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 1 416 | 6 415 |
| Driftsresultat | −2 | −1 | −4 | −115 | 67 |
| Årsresultat | −2 | −1 | −4 | −122 | 60 |
| Driftsmargin | - | - | - | −8,1 % | 1,0 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 0 | 307 | 1 778 |
| Sum driftskostnader | - | - | 4 | 1 530 | 6 347 |
| Finansresultat | - | - | - | −7 | −7 |
| Resultat før skatt | −2 | −1 | −4 | −122 | 60 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 22 | 21 | 17 | 202 | 1 733 |
| Sum eiendeler | 22 | 21 | 17 | 202 | 1 733 |
| Egenkapital | 22 | 21 | 17 | −105 | −45 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | - | 307 | 1 778 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marius Rupslaukis: Daglig leder
- Simonas Mikelis: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Fridtjof Nansens plass 4, 0160 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.410 Takarbeid
- Etablert: 27.04.2020
- Tidligere navn: HANS RK HOLDING AS (2023 til 2024); TAKMEMBRAN AS (2020 til 2023)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 18.07.2024
- Regnskapsfører: [ECIT NORIAN AS](https://www.norscout.com/no/company/879906792-ecit-norian-as)
- Størrelse: Nr. 303 av 760 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive vedlikehold og ettersyn av tak. Takarbeid, snekkerarbeid, blikkenslagerarbeid og hva som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 04.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000154745&sokeverdi=825044132&spraak=nb)
- 13.10.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000785957&sokeverdi=825044132&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OSLO BLIKKENSLAGERMESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/922541639-oslo-blikkenslagermester-as) | Oslo | 26 | 20,1 mill. kr | +58,9 % |
| [SIGFRED BENTZEN & SØNN AS](https://www.norscout.com/no/company/910462105-sigfred-bentzen-sonn-as) | Oslo | 21 | 26,3 mill. kr | +7,2 % |
| [OLAF JOHANSENS EFTF AS](https://www.norscout.com/no/company/944685987-olaf-johansens-eftf-as) | Oslo | 33 | 43,9 mill. kr | −17,2 % |
| [ADAMSTUEN BLIKKENSLAGERI AS](https://www.norscout.com/no/company/931593153-adamstuen-blikkenslageri-as) | Oslo | 20 | 33,4 mill. kr | −12,2 % |
| [STORO BLIKKENSLAGERVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/981237293-storo-blikkenslagerverksted-as) | Oslo | 38 | 94,3 mill. kr | −34,2 % |
| [STORBRÅTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922935939-storbraten-as) | Oslo | 18 | 30,4 mill. kr | −18,9 % |
| [FRANKE ONSRUD BLIKKSLAGERI AS](https://www.norscout.com/no/company/948310082-franke-onsrud-blikkslageri-as) | Oslo | 58 | 99,6 mill. kr | −20,5 % |
| [CITY TAKTEKKING AS](https://www.norscout.com/no/company/911065290-city-taktekking-as) | Oslo | 18 | 26,3 mill. kr | −4,9 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
