---
title: "TL-HOLDING AS (826171812): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TL-HOLDING AS i Ørsta er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/826171812-tl-holding-as"
---

# TL-HOLDING AS

Uoppgitt · Ørsta

- Org.nr: 826 171 812
- Styreleder: Torgeir Liadal

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −13 438 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 35,3 % (meget god). Opp fra 32,0 % i 2024
- Likviditet: 100,41 (meget god). Opp fra 77,93 i 2024
- Soliditet: 99,5 % (meget god). Opp fra 99,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 107,5 % | 53,1 % | 32,0 % | 35,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 129,7 % | 53,5 % | 32,2 % | 35,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,91 | 548,20 | 103,79 | 77,93 | 100,41 |
| Soliditet | 53,5 % | 99,2 % | 99,0 % | 99,3 % | 99,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −10 | −14 | −22 | −13 | −13 |
| Årsresultat | 1 221 | 2 438 | 1 812 | 1 423 | 2 150 |
| Sum gjeld | 757 | 21 | 39 | 34 | 39 |
| Sum driftskostnader | - | - | 22 | 13 | 13 |
| Finansresultat | - | - | 1 851 | 1 452 | 2 177 |
| Resultat før skatt | 1 227 | 2 452 | 1 828 | 1 439 | 2 164 |
| Anleggsmidler | 190 | 190 | 1 190 | 3 133 | 4 746 |
| Omløpsmidler | 1 439 | 2 741 | 2 770 | 1 915 | 2 457 |
| Sum eiendeler | 1 629 | 2 931 | 3 960 | 5 048 | 7 203 |
| Egenkapital | 872 | 2 909 | 3 921 | 5 014 | 7 164 |
| Kortsiktig gjeld | 753 | 5 | 27 | 25 | 24 |
| Langsiktig gjeld | 4 | 16 | 12 | 9 | 14 |

## Ledelse og styre

- Torgeir Liadal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Torgeir Liadal, Øvremovegen 12B, 6154 Ørsta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.12.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SIGMA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/965289380-sigma-revisjon-as)
- Formål: Eie aksjer i andre selskaper, investere i børsnoterte selskaper og fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000453523&sokeverdi=826171812&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FJORD CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/822116302-fjord-consult-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |
| [SANIAS AS](https://www.norscout.com/no/company/831717432-sanias-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |
| [BETO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/930668362-beto-invest-as) | Ørsta | - | 27 030 kr | - |
| [PIV HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/832304492-piv-holding-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |
| [REKKEDAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/824695032-rekkedal-invest-as) | Ørsta | - | 33 021 kr | - |
| [E. SKAR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/834997312-e-skar-holding-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |
| [O HOVDEN LENESTOLFABRIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/928905764-o-hovden-lenestolfabrikk-as) | Ørsta | - | 165 000 kr | - |
| [STANDAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/889269782-standal-invest-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
