---
title: "TAVLER AS (826389702): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TAVLER AS i Bærum hadde 10,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Finn Magnus Hansen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/826389702-tavler-as"
---

# TAVLER AS

Dataprogrammeringstjenester · Bærum · Etablert 2020

- Org.nr: 826 389 702
- Nettsted: [tavler.no](https://tavler.no)
- Daglig leder: Finn Magnus Hansen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10,3 mill. kr (−31,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,93 mill. kr (Margin −28,4 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −12,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −8,5 % i 2024
- Likviditet: 2,22 (meget god). Opp fra 1,02 i 2024
- Soliditet: 65,9 % (meget god). Ned fra 67,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,3 % | −1,3 % | −8,5 % | −12,0 % |
| Driftsmargin | −18,2 % | −6,6 % | −1,3 % | −12,2 % | −28,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −2,2 % | −13,8 % | −19,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,91 | 1,02 | 2,22 |
| Soliditet | 81,9 % | 61,7 % | 54,6 % | 67,7 % | 65,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,6 | 0,8 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 048 | 8 542 | 15 847 | 15 159 | 10 332 |
| Driftsresultat | −191 | −567 | −205 | −1 852 | −2 931 |
| Årsresultat | −191 | −446 | −157 | −1 425 | −2 389 |
| Driftsmargin | −18,2 % | −6,6 % | −1,3 % | −12,2 % | −28,4 % |
| Sum gjeld | - | - | 8 768 | 7 581 | 8 595 |
| Sum driftskostnader | 1 239 | 1 682 | 16 052 | 17 012 | 13 263 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 10 | 31 | −178 |
| Resultat før skatt | - | - | −195 | −1 822 | −3 109 |
| Anleggsmidler | 0 | 5 432 | 13 636 | 18 833 | 19 567 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 684 | 4 620 | 5 623 |
| Sum eiendeler | 2 454 | 11 286 | 19 320 | 23 454 | 25 190 |
| Egenkapital | 2 010 | 6 963 | 10 552 | 15 872 | 16 595 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 6 217 | 4 514 | 2 537 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 551 | 3 067 | 6 058 |

## Ledelse og styre

- Finn Magnus Hansen: Daglig leder og styremedlem
- Aslak Ege: Styrets leder
- Magnus Bjelkerud: Styremedlem
- Morten Andreas Stavseth: Styremedlem
- Aleksander Fon: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Strandveien 12, 1366 Lysaker
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 30.11.2020
- Tidligere navn: RISIKOTAVLER AS (2021 til 2022)
- Aksjekapital: 4 742 218,7 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Revisor: [REVISJONSFIRMAET ÅSVANG & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/987679026-revisjonsfirmaet-asvang-co-as)
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 763 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling av salg av programvare, samt andre produkter og tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 11.06.2026: Antall ansatte endret til 5
- 18.03.2026: Aksjekapital endret
- 18.03.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 06.09.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000614286&sokeverdi=826389702&spraak=nb)
- 18.03.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000121808&sokeverdi=826389702&spraak=nb)
- 18.03.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000121809&sokeverdi=826389702&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DETEC AS](https://www.norscout.com/no/company/934236025-detec-as) | Bærum | 5 | 11,5 mill. kr | +17,9 % |
| [ZYMFONIX AS](https://www.norscout.com/no/company/923362819-zymfonix-as) | Bærum | 5 | 9,2 mill. kr | +5,4 % |
| [MEMCARE AS](https://www.norscout.com/no/company/915847854-memcare-as) | Bærum | 5 | 17,6 mill. kr | +72 % |
| [DIGEL AS](https://www.norscout.com/no/company/933191656-digel-as) | Bærum | 5 | 3,99 mill. kr | - |
| [INFOBRIC AS](https://www.norscout.com/no/company/996878546-infobric-as) | Bærum | 5 | 50,4 mill. kr | +15,8 % |
| [CROWDCOMMS NORDIC AS](https://www.norscout.com/no/company/914139104-crowdcomms-nordic-as) | Bærum | 5 | 2,17 mill. kr | −13,3 % |
| [STREAMS AS](https://www.norscout.com/no/company/926177079-streams-as) | Bærum | 6 | 2,55 mill. kr | −85,1 % |
| [SENSELOOP AS](https://www.norscout.com/no/company/918877908-senseloop-as) | Bærum | 5 | 1,86 mill. kr | +33,4 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
