---
title: "8AHOLDING AS (826422432): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "8AHOLDING AS i Bærum hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/826422432-8aholding-as"
---

# 8AHOLDING AS

Uoppgitt · Bærum

- Org.nr: 826 422 432
- Styreleder: Svein Olav Mork

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −44 039 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,6 % (god). Opp fra 10,1 % i 2024
- Likviditet: 81,57 (meget god)
- Soliditet: 100,0 % (meget god). Samme som i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,6 % | 6,2 % | 10,1 % | 13,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 13,5 % | 6,2 % | 10,1 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | 3,00 | 131,00 | - | - | 81,57 |
| Soliditet | 100,0 % | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −7 | −9 | −10 | −13 | −44 |
| Årsresultat | 137 | 415 | 209 | 369 | 561 |
| Sum gjeld | 1 | 1 | - | 0 | 1 |
| Sum driftskostnader | - | - | 10 | 13 | 44 |
| Finansresultat | - | - | 219 | 383 | 605 |
| Resultat før skatt | 137 | 415 | 209 | 369 | 561 |
| Anleggsmidler | 2 854 | 3 140 | 3 461 | 3 847 | 4 365 |
| Omløpsmidler | 3 | 131 | 19 | 2 | 45 |
| Sum eiendeler | 2 857 | 3 272 | 3 479 | 3 849 | 4 411 |
| Egenkapital | 2 856 | 3 270 | 3 479 | 3 849 | 4 410 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Svein Olav Mork: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Svein Olav Mork, Ovenbakken 17B, 1361 Østerås
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.11.2020
- Aksjekapital: 92 965,8 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Formål: Investeringer i aksjer og øvrige verdipapirer, eiendom og det som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000304129&sokeverdi=826422432&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EGER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/826334592-eger-holding-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [EVISA AS](https://www.norscout.com/no/company/826570342-evisa-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [NAVIGATOR AS](https://www.norscout.com/no/company/826286512-navigator-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [CAMIKO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/826579692-camiko-holding-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [AKN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/826192542-akn-invest-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [SNØBALL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/826585072-snoball-invest-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [LHSA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/826186992-lhsa-invest-as) | Bærum | - | 0 kr | - |
| [NEDRELO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/826629282-nedrelo-invest-as) | Bærum | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
