---
title: "K-VT AS (827064742): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "K-VT AS i Lindesnes hadde 643 895 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kristoffer Aanensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/827064742-k-vt-as"
---

# K-VT AS

Bearbeiding av metaller · Lindesnes

- Org.nr: 827 064 742
- Daglig leder: Kristoffer Aanensen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 643 895 kr (+15,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −36 693 kr (Margin −5,7 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −17,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 13,3 % i 2024
- Likviditet: 1,86 (god). Ned fra 2,11 i 2024
- Soliditet: 52,1 % (meget god). Ned fra 70,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −33,5 % | 13,3 % | −17,9 % |
| Driftsmargin | 41,4 % | 18,7 % | −13,1 % | 4,9 % | −5,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 74,8 % | −53,3 % | 19,1 % | −29,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,92 | 1,61 | 1,18 | 2,11 | 1,86 |
| Soliditet | 73,5 % | 69,6 % | 55,5 % | 70,4 % | 52,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,4 | 0,8 | 0,4 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 268 | 631 | 639 | 558 | 644 |
| Driftsresultat | 111 | 118 | −84 | 27 | −37 |
| Årsresultat | 87 | 89 | −78 | 25 | −37 |
| Driftsmargin | 41,4 % | 18,7 % | −13,1 % | 4,9 % | −5,7 % |
| Sum gjeld | 38 | 86 | 95 | 60 | 98 |
| Sum driftskostnader | - | - | 722 | 531 | 681 |
| Finansresultat | - | - | 0 | −2 | 0 |
| Resultat før skatt | 111 | 114 | −84 | 25 | −37 |
| Anleggsmidler | 35 | 154 | 102 | 76 | 22 |
| Omløpsmidler | 111 | 129 | 112 | 128 | 183 |
| Sum eiendeler | 147 | 283 | 214 | 204 | 205 |
| Egenkapital | 108 | 197 | 119 | 143 | 107 |
| Kortsiktig gjeld | 38 | 80 | 95 | 60 | 98 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 6 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristoffer Aanensen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Kristoffer Kile Aanensen, Storvollen 5, 4514 Mandal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.530 Bearbeiding av metaller
- Etablert: 14.04.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Regnskapsfører: [FRANKS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/934137833-franks-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 538 av 669 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tjenester innen sveising, trekutting, industrirørlegging, montering, service og vedlikehold, samt annet som er naturlig tilknyttet dette. Utleie av arbeidskraft.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000635321&sokeverdi=827064742&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SØGNE STÅL AS](https://www.norscout.com/no/company/894535202-sogne-stal-as) | Lindesnes | - | 1,22 mill. kr | −86,7 % |
| [SØR SVEIS RØSSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/991827587-sor-sveis-rosstad-as) | Lindesnes | - | 597 129 kr | - |
| [AS BÅRDSEN SMIE & MEK VERKSTED](https://www.norscout.com/no/company/975792501-as-bardsen-smie-mek-verksted) | Lindesnes | 41 | 93,1 mill. kr | +2,4 % |
| [DK INOX NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935573920-dk-inox-norge-as) | Lindesnes | - | 584 092 kr | - |
| [MANDAL LOOMS AS](https://www.norscout.com/no/company/920572774-mandal-looms-as) | Lindesnes | - | 304 310 kr | - |
| [BJØRNSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/997965604-bjornstad-holding-as) | Lindesnes | - | 24 240 kr | - |
| [POSSESS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931019961-possess-holding-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [SØGNE STÅL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931535811-sogne-stal-holding-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
