---
title: "CV HOLDING AS (827198072): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CV HOLDING AS i Sandnes er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Vidar Tisløv. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/827198072-cv-holding-as"
---

# CV HOLDING AS

Uoppgitt · Sandnes

- Org.nr: 827 198 072
- Daglig leder: Vidar Tisløv (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −14 559 kr
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 138,81 (meget god). Opp fra 1,18 i 2024
- Soliditet: 99,7 % (meget god). Opp fra 82,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 10,4 % | 147,7 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | 32,0 % | 210,9 % | −176,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 1,18 | 138,81 |
| Soliditet | - | - | 22,7 % | 82,3 % | 99,7 % |
| Gjeldsgrad | −1,0 | −1,0 | 3,4 | 0,2 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | 0 | - | −7 | −4 | −15 |
| Årsresultat | 0 | 0 | 16 | 1 006 | −830 |
| Sum gjeld | −30 | −30 | 236 | 191 | 0 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 | 4 | 15 |
| Finansresultat | - | - | 23 | 1 010 | −815 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 | 16 | 1 006 | −830 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 300 | 850 | 35 |
| Omløpsmidler | 0 | 0 | 5 | 226 | 21 |
| Sum eiendeler | 0 | 0 | 305 | 1 076 | 55 |
| Egenkapital | 30 | 30 | 69 | 885 | 55 |
| Kortsiktig gjeld | −30 | −30 | - | 191 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 236 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Vidar Tisløv: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gravarslia 34, 4327 Sandnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 14.05.2021
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: HG-REGNSKAP SANDNES SA
- Formål: Kjøp og salg av aksjer.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000423205&sokeverdi=827198072&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000561329&sokeverdi=827198072&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PEASEE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/827026522-peasee-invest-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [KENMAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/827280852-kenmad-invest-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [SELMER EQUITIES AS](https://www.norscout.com/no/company/825904972-selmer-equities-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [EMBRAS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/827440582-embras-holding-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [ELECTRON INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/825846212-electron-invest-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [STAVENES & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/827585912-stavenes-co-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [LUMIA AS](https://www.norscout.com/no/company/825378642-lumia-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |
| [02HENNING AS](https://www.norscout.com/no/company/827855022-02henning-as) | Sandnes | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/sandnes)
- [Byggfirmaer i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/sandnes)
- [Helsebedrifter i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/sandnes)
- [Transportbedrifter i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/sandnes)
- [IT-selskaper i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/sandnes)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/sandnes)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
