---
title: "NT PERFORMANCE AS (827953822): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NT PERFORMANCE AS i Voss hadde 99 483 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Nielsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/827953822-nt-performance-as"
---

# NT PERFORMANCE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Voss

- Org.nr: 827 953 822
- Daglig leder: Stian Nielsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 99 483 kr (−43,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −3 416 kr (Margin −3,4 %)
- Etablert: 2021

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 39,4 % i 2024
- Likviditet: 3,00 (meget god). Opp fra 2,74 i 2024
- Soliditet: 68,3 % (meget god). Opp fra 65,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 61,9 % | 39,4 % | −2,8 % |
| Driftsmargin | - | 0,8 % | 18,7 % | 22,2 % | −3,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 7,1 % | 122,0 % | 63,1 % | −4,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,25 | 0,61 | 1,87 | 2,74 | 3,00 |
| Soliditet | 41,2 % | 36,8 % | 57,2 % | 65,8 % | 68,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 1,7 | 0,7 | 0,5 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 124 | 198 | 177 | 99 |
| Driftsresultat | −6 | 1 | 37 | 39 | −3 |
| Årsresultat | −6 | 1 | 32 | 31 | −2 |
| Driftsmargin | - | 0,8 % | 18,7 % | 22,2 % | −3,4 % |
| Sum gjeld | 20 | 23 | 35 | 40 | 35 |
| Sum driftskostnader | - | - | 161 | 138 | 103 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −6 | 1 | 37 | 39 | −3 |
| Anleggsmidler | 29 | 23 | 17 | 13 | 8 |
| Omløpsmidler | 5 | 14 | 65 | 104 | 101 |
| Sum eiendeler | 34 | 38 | 82 | 118 | 110 |
| Egenkapital | 14 | 14 | 47 | 77 | 75 |
| Kortsiktig gjeld | 20 | 23 | 35 | 38 | 34 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 2 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Nielsen: Daglig leder og styrets leder
- Ingve Teigen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Istadvegen 48, 5709 Voss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 23.09.2021
- Tidligere navn: NIELSEN PERFORMANCE AS (2021 til 2023)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 11.04.2022
- Regnskapsfører: [VKST AS](https://www.norscout.com/no/company/997862945-vkst-as)
- Størrelse: Nr. 2 856 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tjenester innenfor bilelektro og omprogrammering m.m., samt utleie av bilfaglig personell.

## Siste endringer

- 31.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 21.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000071771&sokeverdi=827953822&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VOSS BILHJELP AS](https://www.norscout.com/no/company/971579552-voss-bilhjelp-as) | Voss | - | 592 300 kr | −43,2 % |
| [H MESTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930699985-h-mestad-holding-as) | Voss | - | 0 kr | - |
| [BILTUNET HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/967444596-biltunet-holding-as) | Voss | - | 2,64 mill. kr | 0,0 % |
| [TORGILS KLETTE BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/976506839-torgils-klette-bil-as) | Voss | - | - | - |
| [MESTAD BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/930572586-mestad-bil-as) | Voss | 6 | 5,44 mill. kr | +7,1 % |
| [BILPLEIESENTERET VOSS AS](https://www.norscout.com/no/company/992584890-bilpleiesenteret-voss-as) | Voss | - | - | - |
| [VOSS BIL LASTEBIL AS](https://www.norscout.com/no/company/979490895-voss-bil-lastebil-as) | Voss | 6 | 15,1 mill. kr | −4,6 % |
| [BILBRUKET AS](https://www.norscout.com/no/company/915637078-bilbruket-as) | Voss | 10 | 16 mill. kr | −11,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
