---
title: "FORVIS MAZARS OUTSOURCING AS (828044702): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FORVIS MAZARS OUTSOURCING AS i Oslo hadde 24,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 17 ansatte. Daglig leder er Jon Andersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/828044702-forvis-mazars-outsourcing-as"
---

# FORVIS MAZARS OUTSOURCING AS

Regnskapsføring og bokføring · Oslo · Etablert 2021

- Org.nr: 828 044 702
- Telefon: +4723196300
- Nettsted: [forvismazars.com](https://forvismazars.com)
- Daglig leder: Jon Andersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 24,3 mill. kr (+57,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,17 mill. kr (Margin 13 %)
- Ansatte: 17

## Ansatte

- februar 2026: 18
- mars 2026: 19
- august 2026: 18
- oktober 2026: 17

### Per sted

- Oslo: 15 ansatte
- Bergen: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 32,6 % (meget god). Opp fra 22,1 % i 2024
- Likviditet: 0,94 (svak). Opp fra 0,87 i 2024
- Soliditet: 0,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 60,1 % | 22,1 % | 32,6 % |
| Driftsmargin | - | 0,2 % | 12,5 % | 8,0 % | 13,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 36,6 % | 4 331,9 % | 3 558,2 % | 9 070,2 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,06 | 1,01 | 0,87 | 0,94 |
| Soliditet | - | 5,5 % | 0,8 % | 0,5 % | 0,3 % |
| Gjeldsgrad | - | 17,1 | 125,2 | 199,1 | 359,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 3 204 | 12 062 | 15 502 | 24 350 |
| Driftsresultat | - | 6 | 1 508 | 1 244 | 3 167 |
| Årsresultat | 0 | 5 | 1 183 | 971 | 2 476 |
| Driftsmargin | - | 0,2 % | 12,5 % | 8,0 % | 13 % |
| Sum gjeld | 0 | 600 | 4 382 | 6 968 | 12 580 |
| Sum driftskostnader | - | - | 10 554 | 14 259 | 21 183 |
| Finansresultat | - | - | 8 | 2 | 8 |
| Resultat før skatt | - | 6 | 1 516 | 1 245 | 3 175 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 962 | 762 |
| Omløpsmidler | - | 635 | 4 417 | 6 041 | 11 853 |
| Sum eiendeler | 0 | 635 | 4 417 | 7 003 | 12 615 |
| Egenkapital | 0 | 35 | 35 | 35 | 35 |
| Kortsiktig gjeld | - | 600 | 4 382 | 6 968 | 12 580 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jon Andersen: Daglig leder
- Odd Hugo Linnerud: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Mazars AS, Fridtjof Nansens vei 19, 0369 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 69.202 Regnskapsføring og bokføring
- Etablert: 30.08.2021
- Tidligere navn: MAZARS ACCOUNTING & OUTSOURCING SERVICES AS (2021 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2022
- Revisor: [STIANSEN & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/962990746-stiansen-co-as)
- Størrelse: Nr. 145 av 2 372 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Regnskapsbyråtjenester, regnskapsføring og rådgivning, forvaltning av selskaper og eiendommer, kjøp og salg av varer og tjenester. Samt deltagelse i andre selskaper med et hvert formål og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000430219&sokeverdi=828044702&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENQVIST BOLIGFORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/991398805-enqvist-boligforvaltning-as) | Oslo | 19 | 23,9 mill. kr | +6,6 % |
| [FEARNLEY BUSINESS MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/941388930-fearnley-business-management-as) | Oslo | 15 | 35,5 mill. kr | +6,1 % |
| [ASTRUP FEARNLEY SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/959151474-astrup-fearnley-solutions-as) | Oslo | 19 | 40,2 mill. kr | +9,0 % |
| [RÖDL ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/913416252-rodl-accounting-as) | Oslo | 15 | 22,8 mill. kr | +14,6 % |
| [AZETS AS](https://www.norscout.com/no/company/917774447-azets-as) | Oslo | 19 | 146 mill. kr | +14,7 % |
| [CONTROL PLUS AS](https://www.norscout.com/no/company/993738077-control-plus-as) | Oslo | 15 | 20,6 mill. kr | +4,3 % |
| [TALLVERKET AS](https://www.norscout.com/no/company/991142487-tallverket-as) | Oslo | 20 | 9,37 mill. kr | −11,9 % |
| [ACS FINANS AS](https://www.norscout.com/no/company/987840846-acs-finans-as) | Oslo | 15 | 13,2 mill. kr | +18,7 % |

## Bedriftslister

- [Regnskapsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/oslo)
- [Regnskapsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/bergen)
- [Regnskapsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/baerum)
- [Regnskapsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/trondheim)
- [Regnskapsbyråer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/drammen)
- [Regnskapsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
