---
title: "NORD EVENTS AS (829346532): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORD EVENTS AS i Vågan hadde 508 205 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/829346532-nord-events-as"
---

# NORD EVENTS AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Vågan

- Org.nr: 829 346 532
- Styreleder: Andreas Thorvardarson

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 508 205 kr
- Driftsresultat 2025: 226 945 kr (Margin 44,7 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 3,49 (meget god). Opp fra 2,84 i 2024
- Soliditet: 71,4 % (meget god). Opp fra −1 448,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −4,0 % | 1,2 % | - | 44,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −32,4 % | - | 615,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,02 | 0,08 | 2,84 | 3,49 |
| Soliditet | 2,1 % | 163,7 % | −1 448,4 % | 71,4 % |
| Gjeldsgrad | 45,8 | −0,4 | - | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 632 | 565 | 0 | 508 |
| Driftsresultat | −25 | 7 | −56 | 227 |
| Årsresultat | −25 | −1 | −62 | 187 |
| Driftsmargin | −4,0 % | 1,2 % | - | 44,7 % |
| Sum gjeld | 229 | −1 | 63 | 52 |
| Sum driftskostnader | - | 558 | 56 | 281 |
| Finansresultat | - | −8 | −6 | −11 |
| Resultat før skatt | −25 | −1 | −62 | 216 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 234 | 2 | 4 | 180 |
| Sum eiendeler | 234 | 2 | 4 | 180 |
| Egenkapital | 5 | 3 | −59 | 129 |
| Kortsiktig gjeld | 229 | 25 | 1 | 52 |
| Langsiktig gjeld | 0 | −27 | 61 | - |

## Ledelse og styre

- Andreas Thorvardarson: Styrets leder
- Petter Erlbeck: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sjøgata 17B, 8310 Kabelvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 09.05.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 18.11.2022
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 488 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Arrangement, event og konsertvirksomhet.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Styret endret
- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 11.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000370260&sokeverdi=829346532&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000516671&sokeverdi=829346532&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BLÅTINDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922084041-blatinden-as) | Vågan | - | 3,15 mill. kr | +49,3 % |
| [BRYLLUP I LOFOTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/912748405-bryllup-i-lofoten-as) | Vågan | - | 272 974 kr | - |
| [LOFOTEN OPPLEVELSER AS](https://www.norscout.com/no/company/922715823-lofoten-opplevelser-as) | Vågan | 19 | 9,33 mill. kr | +14,3 % |
| [HOV LOFOTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/992614307-hov-lofoten-as) | Vågan | - | 120 000 kr | - |
| [GO2LOFOTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/818601212-go2lofoten-as) | Vågan | 54 | 21,8 mill. kr | +107,2 % |
| [GRINTA LOFOTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929596889-grinta-lofoten-as) | Vågan | - | 32 093 kr | −97,2 % |
| [HENNINGSVÆR HAVFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/918772847-henningsvaer-havfiske-as) | Vågan | - | 32 052 kr | - |
| [ALTINOR AS](https://www.norscout.com/no/company/918547142-altinor-as) | Vågan | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
