---
title: "FDEVICES AS (829381052): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FDEVICES AS i Eidsvoll hadde 320 822 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/829381052-fdevices-as"
---

# FDEVICES AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Eidsvoll

- Org.nr: 829 381 052
- Styreleder: Gunner Kommisrud

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 320 822 kr
- Driftsresultat 2025: 64 897 kr (Margin 20,2 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 76,5 % (meget god)
- Likviditet: 3,24 (meget god)
- Soliditet: 33,0 % (god). Opp fra −3 320,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 76,5 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 20,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | - | 259,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 3,24 |
| Soliditet | 100,0 % | - | −3 320,9 % | 33,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | - | 2,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 0 | 321 |
| Driftsresultat | - | 0 | −6 | 65 |
| Årsresultat | 0 | 0 | −6 | 62 |
| Driftsmargin | - | - | - | 20,2 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 6 | 114 |
| Sum driftskostnader | - | 0 | 6 | 256 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 | −6 | 65 |
| Anleggsmidler | 0 | - | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 30 | 0 | 0 | 170 |
| Sum eiendeler | 30 | 0 | 0 | 170 |
| Egenkapital | 30 | 0 | −6 | 56 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | - | 52 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 6 | 61 |

## Ledelse og styre

- Gunner Kommisrud: Styrets leder
- Christian Bakke: Styremedlem
- Geir Terje Nevøy: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Doknesgutua 57, 2080 Eidsvoll
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 25.04.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.04.2025
- Størrelse: Nr. 4 205 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling og produksjon av tekniske løsninger.

## Siste endringer

- 03.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 17.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000119389&sokeverdi=829381052&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000505253&sokeverdi=829381052&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000505252&sokeverdi=829381052&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JENS OLAF RUD SKADEFOREBYGGING AS](https://www.norscout.com/no/company/933628078-jens-olaf-rud-skadeforebygging-as) | Eidsvoll | - | 406 645 kr | - |
| [AIRLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/929457307-airlab-as) | Eidsvoll | - | 112 000 kr | - |
| [TRONDEG PL AS](https://www.norscout.com/no/company/930926841-trondeg-pl-as) | Eidsvoll | - | 1,58 mill. kr | −11,2 % |
| [DURABELT AS](https://www.norscout.com/no/company/928059707-durabelt-as) | Eidsvoll | - | 63 700 kr | - |
| [ANIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/923948333-anike-as) | Eidsvoll | - | 1,8 mill. kr | +26,8 % |
| [HPVISTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/916689721-hpvistech-as) | Eidsvoll | - | 1 kr | - |
| [GEPCON AS](https://www.norscout.com/no/company/993082163-gepcon-as) | Eidsvoll | - | 2,03 mill. kr | −37,5 % |
| [EVEN BETTER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920799442-even-better-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
