---
title: "BELÉR AS (830476822): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BELÉR AS i Sula hadde 481 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Isabell Beatrice Haagensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/830476822-beler-as"
---

# BELÉR AS

Skjønnhetspleie · Sula

- Org.nr: 830 476 822
- Daglig leder: Isabell Beatrice Haagensen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 481 000 kr (+33,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 22 000 kr (Margin 4,6 %)
- Etablert: 2022

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,3 % (meget god). Opp fra −2,9 % i 2024
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: 20,4 % (god). Ned fra 21,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,9 % | 21,3 % |
| Driftsmargin | −15,5 % | −0,3 % | 4,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −9,0 % | 102,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,50 | 1,27 | 1,27 |
| Soliditet | 60,1 % | 21,5 % | 20,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 3,7 | 3,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 103 | 359 | 481 |
| Driftsresultat | −16 | −1 | 22 |
| Årsresultat | −16 | −1 | 18 |
| Driftsmargin | −15,5 % | −0,3 % | 4,6 % |
| Sum gjeld | 9 | 47 | 116 |
| Sum driftskostnader | 119 | 361 | - |
| Finansresultat | 0 | 0 | - |
| Resultat før skatt | −16 | −1 | 22 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 23 | 60 | 147 |
| Sum eiendeler | 23 | 60 | 147 |
| Egenkapital | 14 | 13 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 9 | 47 | 116 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Isabell Beatrice Haagensen: Daglig leder og styremedlem
- Erik Refvik: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kildehaugen 24, 6037 Eidsnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 29.10.2022
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2023
- Størrelse: Nr. 611 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Velvære- og skjønnhetssalong og salg av tjenester og varer.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000646246&sokeverdi=830476822&spraak=nb)
- 07.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000682120&sokeverdi=830476822&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BOBBY HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/920835937-bobby-harstudio-as) | Sula | 6 | 4,69 mill. kr | +7,0 % |
| [GRAND CANIN SPA AS](https://www.norscout.com/no/company/926684728-grand-canin-spa-as) | Sula | - | 608 482 kr | - |
| [HOVLID AS](https://www.norscout.com/no/company/927929252-hovlid-as) | Sula | - | 24 854 kr | - |
| [THE HAIRY KINGDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934383508-the-hairy-kingdom-as) | Sula | - | 1,01 mill. kr | - |
| [ARNTZEN SOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935324327-arntzen-sol-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [HAIR FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/980385000-hair-frisorsalong-as) | Sula | - | 1,49 mill. kr | +3,2 % |
| [BOÉM AS](https://www.norscout.com/no/company/936895247-boem-as) | Sula | - | 0 kr | - |
| [TREND SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/924527919-trend-salong-as) | Sula | - | 1,5 mill. kr | +9,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
