---
title: "GARDERMOEN AUTO LAKK AS (830837922): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GARDERMOEN AUTO LAKK AS i Ullensaker hadde 6,22 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Musbah Dabaia. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/830837922-gardermoen-auto-lakk-as"
---

# GARDERMOEN AUTO LAKK AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Ullensaker

- Org.nr: 830 837 922
- Daglig leder: Musbah Dabaia (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,22 mill. kr (+227,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,45 mill. kr (Margin 39,4 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 109,8 % (meget god)
- Likviditet: 3,36 (meget god)
- Soliditet: 72,6 % (meget god)

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 109,8 % |
| Driftsmargin | 53,6 % | −28,3 % | 39,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −149,3 % | 150,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,36 |
| Soliditet | 100,0 % | - | 72,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 986 | 1 900 | 6 218 |
| Driftsresultat | 1 065 | −538 | 2 453 |
| Årsresultat | 1 065 | −538 | 2 026 |
| Driftsmargin | 53,6 % | −28,3 % | 39,4 % |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 1 229 |
| Sum driftskostnader | - | 2 438 | - |
| Resultat før skatt | 1 065 | −538 | 2 446 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 420 |
| Omløpsmidler | 721 | 0 | 4 062 |
| Sum eiendeler | 721 | 0 | 4 481 |
| Egenkapital | 721 | 0 | 3 253 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 208 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 21 |

## Ledelse og styre

- Musbah Dabaia: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vilbergvegen 117, 2060 Gardermoen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 27.01.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.03.2023
- Regnskapsfører: [PSO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/986963693-pso-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 475 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Billakkererverksted samt annet som måtte stå i naturlig forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 30.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000768000&sokeverdi=830837922&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000666727&sokeverdi=830837922&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ULLENSAKER BILOPPRETTING AS](https://www.norscout.com/no/company/987748931-ullensaker-biloppretting-as) | Ullensaker | - | 7,21 mill. kr | +12,5 % |
| [MEHREN KAROSSERI AS](https://www.norscout.com/no/company/928408450-mehren-karosseri-as) | Ullensaker | - | 4,1 mill. kr | −7,4 % |
| [AKERSHUS AUTO BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/977455049-akershus-auto-bilverksted-as) | Ullensaker | - | 8,08 mill. kr | +49,9 % |
| [KONTERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/880505742-konterud-as) | Ullensaker | - | 2,73 mill. kr | +15,6 % |
| [GARDERMOEN BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/951295299-gardermoen-bilservice-as) | Ullensaker | - | 9,46 mill. kr | +0,6 % |
| [KONTERUD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989080784-konterud-holding-as) | Ullensaker | - | 2,63 mill. kr | - |
| [BILLAKKERING JESSHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/930276294-billakkering-jessheim-as) | Ullensaker | 5 | 2,04 mill. kr | −12,2 % |
| [JOHN BERTHELSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/988608416-john-berthelsen-holding-as) | Ullensaker | - | 2,62 mill. kr | +104,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
