---
title: "ANTIRUST NARVIK AS (831037482): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ANTIRUST NARVIK AS i Narvik hadde 514 815 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rolf Sverre Sedolfsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831037482-antirust-narvik-as"
---

# ANTIRUST NARVIK AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Narvik

- Org.nr: 831 037 482
- Daglig leder: Rolf Sverre Sedolfsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 514 815 kr (+5,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 72 500 kr (Margin 14,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,4 % (meget god). Opp fra 0,5 % i 2024
- Likviditet: 1,97 (god). Opp fra 0,84 i 2024
- Soliditet: 64,9 % (meget god). Opp fra 42,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,5 % | 33,4 % |
| Driftsmargin | 17,4 % | 0,0 % | 14,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,6 % | 61,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,46 | 0,84 | 1,97 |
| Soliditet | 38,7 % | 42,8 % | 64,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,6 | 1,3 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 535 | 488 | 515 |
| Driftsresultat | 93 | 0 | 73 |
| Årsresultat | 67 | 0 | 65 |
| Driftsmargin | 17,4 % | 0,0 % | 14,1 % |
| Sum gjeld | 139 | 118 | 83 |
| Sum driftskostnader | 441 | 489 | 442 |
| Finansresultat | 0 | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | 93 | 0 | 74 |
| Anleggsmidler | 24 | 107 | 74 |
| Omløpsmidler | 202 | 99 | 162 |
| Sum eiendeler | 227 | 206 | 236 |
| Egenkapital | 88 | 88 | 153 |
| Kortsiktig gjeld | 139 | 118 | 82 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 1 |

## Ledelse og styre

- Rolf Sverre Sedolfsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Fagernesveien 123A, 8514 Narvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 01.01.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2023
- Regnskapsfører: [WI REGNSKAP OG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/925809896-wi-regnskap-og-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 2 605 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive med rustbeskyttelse av kjøretøy og annet utstyr, kjøp og salg av deler og utstyr samt kunne delta i annen økonomisk virksomhet.

## Kunngjøringer

- 07.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000509295&sokeverdi=831037482&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MEKO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/997024966-meko-holding-as) | Narvik | - | 1,21 mill. kr | −19,6 % |
| [BY1 BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922591784-by1-bilservice-as) | Narvik | - | - | - |
| [ALTOMBIL AS](https://www.norscout.com/no/company/997275764-altombil-as) | Narvik | 5 | 5,63 mill. kr | −4,0 % |
| [BIL & BÅT SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/964096058-bil-bat-service-as) | Narvik | 6 | 5,01 mill. kr | −3,2 % |
| [BALLANGEN BIL OG BÅT AS](https://www.norscout.com/no/company/915738842-ballangen-bil-og-bat-as) | Narvik | 8 | 10,6 mill. kr | +9,1 % |
| [HOLMEN BILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/997071387-holmen-bilservice-as) | Narvik | 8 | 11,2 mill. kr | +9,9 % |
| [BILSKADESENTERET NARVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/985422613-bilskadesenteret-narvik-as) | Narvik | 8 | 28,8 mill. kr | +12,9 % |
| [Storøs Auto A/S](https://www.norscout.com/no/company/946093726-storos-auto-a-s) | Narvik | 9 | 12 mill. kr | +24,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
