---
title: "STIAN RØKENES CHRISTENSEN AS (831260602): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STIAN RØKENES CHRISTENSEN AS i Fauske hadde 124 512 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Christensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831260602-stian-rokenes-christensen-as"
---

# STIAN RØKENES CHRISTENSEN AS

Produksjon av smykker og lignende artikler · Fauske

- Org.nr: 831 260 602
- Daglig leder: Stian Christensen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 124 512 kr (−12,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2 542 kr (Margin 2,0 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,1 % (svak). Ned fra 16,8 % i 2024
- Likviditet: 17,95 (meget god). Opp fra 17,44 i 2024
- Soliditet: 45,8 % (meget god). Opp fra 45,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,8 % | 2,1 % |
| Driftsmargin | −8,4 % | 13,6 % | 2,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 41,9 % | 4,5 % |
| Likviditetsgrad | 5,92 | 17,44 | 17,95 |
| Soliditet | 34,5 % | 45,1 % | 45,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 1,2 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 88 | 142 | 125 |
| Driftsresultat | −7 | 19 | 3 |
| Årsresultat | −7 | 18 | 2 |
| Driftsmargin | −8,4 % | 13,6 % | 2,0 % |
| Sum gjeld | 70 | 67 | 67 |
| Sum driftskostnader | 95 | 123 | 122 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −7 | 19 | 3 |
| Anleggsmidler | 47 | 28 | 8 |
| Omløpsmidler | 60 | 94 | 116 |
| Sum eiendeler | 107 | 122 | 124 |
| Egenkapital | 37 | 55 | 57 |
| Kortsiktig gjeld | 10 | 5 | 6 |
| Langsiktig gjeld | 60 | 61 | 61 |

## Ledelse og styre

- Stian Christensen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Bærlyngveien 19, 8209 Fauske
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 32.120 Produksjon av smykker og lignende artikler
- Etablert: 10.04.2023
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 13.07.2023
- Størrelse: Nr. 72 av 80 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen produksjon og salg av smykker. - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 31.05.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000622648&sokeverdi=831260602&spraak=nb)
- 31.05.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000323112&sokeverdi=831260602&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000620661&sokeverdi=831260602&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FAUSKE TANNTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/984357702-fauske-tannteknikk-as) | Fauske | 7 | 9,77 mill. kr | +4,7 % |
| [SØLV & GULLSMIA AS](https://www.norscout.com/no/company/971235705-solv-gullsmia-as) | Stjørdal | - | 143 591 kr | - |
| [HAUTE ROCKS AS](https://www.norscout.com/no/company/935678188-haute-rocks-as) | Bærum | - | 105 250 kr | - |
| [BELTESTAKKSØLV AS](https://www.norscout.com/no/company/915545041-beltestakksolv-as) | Vinje | - | 159 713 kr | - |
| [GULLSMED LIV E. ØRSTAVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/931144340-gullsmed-liv-e-orstavik-as) | Sula | - | 88 781 kr | - |
| [TONE TANDREVOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/918166416-tone-tandrevold-as) | Stavanger | - | 181 540 kr | - |
| [YNDLING AS](https://www.norscout.com/no/company/934421272-yndling-as) | Stavanger | - | 81 872 kr | - |
| [LORANGE STØP AS](https://www.norscout.com/no/company/916667256-lorange-stop-as) | Bærum | - | 219 030 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
