---
title: "ERIKSSON PERFORMANCE AS (831268182): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ERIKSSON PERFORMANCE AS i Verdal hadde 267 580 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anders Eriksson. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831268182-eriksson-performance-as"
---

# ERIKSSON PERFORMANCE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Verdal

- Org.nr: 831 268 182
- Daglig leder: Anders Eriksson (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 267 580 kr (−74,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 52 736 kr (Margin 19,7 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 92,8 % (meget god). Opp fra 28,2 % i 2024
- Likviditet: 1,77 (god). Opp fra 0,65 i 2024
- Soliditet: 43,4 % (meget god). Opp fra −42,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 28,2 % | 92,8 % |
| Driftsmargin | −6,6 % | 1,9 % | 19,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 3 428,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,74 | 0,65 | 1,77 |
| Soliditet | −28,6 % | −42,0 % | 43,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 071 | 1 052 | 268 |
| Driftsresultat | −71 | 20 | 53 |
| Årsresultat | −73 | 31 | 50 |
| Driftsmargin | −6,6 % | 1,9 % | 19,7 % |
| Sum gjeld | 247 | 80 | 34 |
| Sum driftskostnader | - | 1 032 | 215 |
| Finansresultat | - | 11 | −3 |
| Resultat før skatt | −73 | 31 | 50 |
| Anleggsmidler | 9 | 4 | - |
| Omløpsmidler | 183 | 52 | 61 |
| Sum eiendeler | 192 | 56 | 61 |
| Egenkapital | −55 | −24 | 26 |
| Kortsiktig gjeld | 247 | 80 | 34 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anders Eriksson: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ando Indals veg 2, 7660 Vuku
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 30.03.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.03.2023
- Regnskapsfører: [BALANSE REGNSKAP OG RÅDGIVING AS](https://www.norscout.com/no/company/927355159-balanse-regnskap-og-radgiving-as)
- Størrelse: Nr. 2 744 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Optimalisering av kjøretøy og enkle reparasjoner på lette kjøretøy.

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000287348&sokeverdi=831268182&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VERDAL STORBILVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/814488012-verdal-storbilvask-as) | Verdal | - | 3,1 mill. kr | +13,4 % |
| [JA AUSTAD INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933878570-ja-austad-invest-as) | Verdal | - | 132 349 kr | - |
| [VERDAL BIL OG BOBIL AS](https://www.norscout.com/no/company/933141055-verdal-bil-og-bobil-as) | Verdal | - | 4,76 mill. kr | +48,1 % |
| [JUNIOR HOLDING VUKU AS](https://www.norscout.com/no/company/933449874-junior-holding-vuku-as) | Verdal | - | 0 kr | - |
| [MASKIN OG MOTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/996242501-maskin-og-motor-as) | Verdal | - | 16,6 mill. kr | −12,6 % |
| [VERDAL BOBIL & CARAVAN AS](https://www.norscout.com/no/company/938597391-verdal-bobil-caravan-as) | Verdal | - | - | - |
| [BIL OG BOBILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/936029132-bil-og-bobilservice-as) | Verdal | 5 | 528 966 kr | - |
| [NESSØ LAKKERING AS](https://www.norscout.com/no/company/929437209-nesso-lakkering-as) | Verdal | 7 | 5,32 mill. kr | −1,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
