---
title: "MOLO LARVIK AS (831317302): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MOLO LARVIK AS i Larvik hadde 14,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 33 ansatte. Daglig leder er Kjetil Nilsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831317302-molo-larvik-as"
---

# MOLO LARVIK AS

Drift av restauranter · Larvik · Etablert 2023

- Org.nr: 831 317 302
- Nettsted: [mololarvik.no](https://mololarvik.no)
- Daglig leder: Kjetil Nilsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,8 mill. kr (+16,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 615 436 kr (Margin 4,2 %)
- Ansatte: 33 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 31
- november 2025: 33
- januar 2026: 34
- februar 2026: 36
- mars 2026: 37
- april 2026: 38
- mai 2026: 39
- juni 2026: 29
- juli 2026: 30
- august 2026: 31
- september 2026: 32
- oktober 2026: 33

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,2 % (meget god). Opp fra −6,6 % i 2024
- Likviditet: 0,60 (svak). Opp fra 0,53 i 2024
- Soliditet: −15,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −50,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,6 % | 28,2 % |
| Driftsmargin | −24,2 % | −0,8 % | 4,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,24 | 0,53 | 0,60 |
| Soliditet | −132,4 % | −50,0 % | −15,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 155 | 12 675 | 14 757 |
| Driftsresultat | −1 735 | −108 | 615 |
| Årsresultat | −1 786 | −196 | 577 |
| Driftsmargin | −24,2 % | −0,8 % | 4,2 % |
| Sum gjeld | 3 092 | 2 869 | 2 839 |
| Sum driftskostnader | 8 889 | 12 783 | 14 141 |
| Finansresultat | −51 | −88 | −38 |
| Resultat før skatt | −1 786 | −196 | 577 |
| Anleggsmidler | 618 | 574 | 747 |
| Omløpsmidler | 713 | 1 338 | 1 712 |
| Sum eiendeler | 1 330 | 1 912 | 2 460 |
| Egenkapital | −1 761 | −957 | −379 |
| Kortsiktig gjeld | 2 991 | 2 509 | 2 839 |
| Langsiktig gjeld | 101 | 360 | - |

## Ledelse og styre

- Kjetil Nilsen: Daglig leder og styrets leder
- Ingar Jansen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Morkelveien 33, 3271 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 04.04.2023
- Aksjekapital: 1 030 200 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 22.06.2023
- Revisor: [HLO REVISJON & RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/989027654-hlo-revisjon-radgivning-as)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 962 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av restaurant og kafé, samt alt som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 21.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000287349&sokeverdi=831317302&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RODRIGUES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932068362-rodrigues-holding-as) | Larvik | 36 | 3,35 mill. kr | +15 % |
| [PEPVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/928882284-pepvik-as) | Larvik | 33 | 10,3 mill. kr | −5,7 % |
| [GRANDKVARTALETS RESTAURANTHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/995556359-grandkvartalets-restauranthus-as) | Larvik | 37 | 20,9 mill. kr | −4,6 % |
| [JAMA LOSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933406091-jama-losen-as) | Larvik | 30 | 8,48 mill. kr | - |
| [HUNGRY HEART CAFÈ AS](https://www.norscout.com/no/company/913919580-hungry-heart-cafe-as) | Larvik | 39 | 16 mill. kr | +8,3 % |
| [BEDEHUSET MAT AS](https://www.norscout.com/no/company/915177514-bedehuset-mat-as) | Larvik | 28 | 15,5 mill. kr | +17,9 % |
| [BØKEKROA AS](https://www.norscout.com/no/company/929376625-bokekroa-as) | Larvik | 44 | 22,3 mill. kr | +12,4 % |
| [DET GULE GALLERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/863746752-det-gule-galleriet-as) | Larvik | 27 | 11,6 mill. kr | +16,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
