---
title: "INVISS HOLDING AS (831648562): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INVISS HOLDING AS i Våler er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831648562-inviss-holding-as"
---

# INVISS HOLDING AS

Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Våler

- Org.nr: 831 648 562
- Styreleder: Svein Fatland

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −40 416 kr
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −0,8 % i 2024
- Likviditet: 33,62 (meget god). Opp fra 1,05 i 2024
- Soliditet: 0,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,8 % | −0,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −3 485,6 % | −65,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,05 | 33,62 |
| Soliditet | 100,0 % | 0,3 % | 0,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 320,2 | 589,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | 0 | −106 | −40 |
| Årsresultat | 0 | −1 850 | −40 |
| Sum gjeld | 0 | 26 243 | 24 501 |
| Sum driftskostnader | 0 | 106 | 40 |
| Finansresultat | 0 | −1 745 | 0 |
| Resultat før skatt | 0 | −1 850 | −40 |
| Anleggsmidler | 0 | 24 500 | 24 500 |
| Omløpsmidler | 24 | 1 825 | 43 |
| Sum eiendeler | 24 | 26 325 | 24 543 |
| Egenkapital | 24 | 82 | 42 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 743 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 24 500 | 24 500 |

## Ledelse og styre

- Svein Fatland: Styrets leder
- Ståle Fatland: Styremedlem
- Inge Fatland: Styremedlem
- Vidar Fatland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Svinndalveien 7, 1593 Svinndal
- Postadresse: c/o Blue Sky Economy AS, Sam Eydes vei 5B, 1412 Sofiemyr
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Etablert: 02.06.2023
- Tidligere navn: SODD AQUA NORGE AS (2023 til 2024)
- Aksjekapital: 102 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [BLUE SKY ECONOMY AS](https://www.norscout.com/no/company/921171986-blue-sky-economy-as)
- Formål: Investering i aksjer og andeler i andfe selskaper, både noterte og unoterte, investering i obligasjoner og andre investeringsobjekter, samt det som naturlig knytter seg til dette.

## Kunngjøringer

- 13.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000374840&sokeverdi=831648562&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ECPROMOTION AS](https://www.norscout.com/no/company/998454212-ecpromotion-as) | Våler | - | 2,33 mill. kr | +6,8 % |
| [PREPPEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/932022869-prepperen-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [SOLØR 3DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/895004162-solor-3design-as) | Våler | - | 119 500 kr | - |
| [AERIAL VISUALS AS](https://www.norscout.com/no/company/917806144-aerial-visuals-as) | Våler | - | 246 241 kr | - |
| [PERFEKT BOLIGSTYLING AS](https://www.norscout.com/no/company/930471380-perfekt-boligstyling-as) | Våler | - | 717 100 kr | - |
| [STUBBERUD EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/917664730-stubberud-eiendomsservice-as) | Våler | - | 743 142 kr | - |
| [DEVSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/925584436-devsport-as) | Våler | - | 1,16 mill. kr | −39,7 % |
| [CINEVIEW MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/899185382-cineview-media-as) | Våler | - | 1,17 mill. kr | +7,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.06.2026.
