---
title: "LUMI CANDLES AS (831742372): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LUMI CANDLES AS i Oslo hadde 12 636 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Martin Andre Reinertsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831742372-lumi-candles-as"
---

# LUMI CANDLES AS

Detaljhandel med belysningsartikler · Oslo

- Org.nr: 831 742 372
- Daglig leder: Martin Andre Reinertsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12 636 kr (−83,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −11 158 kr (Margin −88,3 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 5,93 (meget god). Ned fra 6,60 i 2024
- Soliditet: 9,6 % (svak). Ned fra 22,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −13,8 % | - |
| Driftsmargin | −88,1 % | −14,5 % | −88,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −48,3 % | −92,1 % |
| Likviditetsgrad | 21,02 | 6,60 | 5,93 |
| Soliditet | 34,9 % | 22,2 % | 9,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 3,5 | 9,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 18 | 78 | 13 |
| Driftsresultat | −15 | −11 | −11 |
| Årsresultat | −15 | −11 | −11 |
| Driftsmargin | −88,1 % | −14,5 % | −88,3 % |
| Sum gjeld | 54 | 62 | 61 |
| Sum driftskostnader | 33 | 89 | 24 |
| Finansresultat | 0 | 0 | - |
| Resultat før skatt | −15 | −11 | −11 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 83 | 80 | 68 |
| Sum eiendeler | 83 | 80 | 68 |
| Egenkapital | 29 | 18 | 7 |
| Kortsiktig gjeld | 4 | 12 | 11 |
| Langsiktig gjeld | 50 | 50 | 50 |

## Ledelse og styre

- Martin Andre Reinertsen: Daglig leder og styrets leder
- Daniel August Janger: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rostockgata 7, 0191 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.552 Detaljhandel med belysningsartikler
- Etablert: 23.06.2023
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.12.2024
- Regnskapsfører: [MEDVIND CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/929628756-medvind-consulting-as)
- Størrelse: Nr. 52 av 53 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling, kjøp og salg av lysprodukter.

## Siste endringer

- 18.06.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000437496&sokeverdi=831742372&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GREEN CONCEPT INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/998831318-green-concept-invest-as) | Oslo | - | 108 050 kr | - |
| [ELEKTROIMPORTØREN AS](https://www.norscout.com/no/company/913250524-elektroimportoren-as) | Oslo | - | - | - |
| [LYSE IDEER OSLO AS](https://www.norscout.com/no/company/989062581-lyse-ideer-oslo-as) | Oslo | - | 828 278 kr | - |
| [VISTE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925572276-viste-holding-as) | Oslo | - | - | - |
| [KOLEUR AS](https://www.norscout.com/no/company/930652202-koleur-as) | Oslo | - | 1,53 mill. kr | −6,5 % |
| [OPPDRIFT HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/937571038-oppdrift-holding-as) | Oslo | - | - | - |
| [LUCIO AS](https://www.norscout.com/no/company/930885002-lucio-as) | Oslo | - | 1,88 mill. kr | - |
| [ELINO AS](https://www.norscout.com/no/company/937921535-elino-as) | Oslo | - | - | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
