---
title: "VOLL KYLLING AS (831983612): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VOLL KYLLING AS i Stavanger hadde 11,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Eirik Voll. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/831983612-voll-kylling-as"
---

# VOLL KYLLING AS

Annet fjørfehold · Stavanger

- Org.nr: 831 983 612
- Daglig leder: Eirik Voll (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,7 mill. kr (0,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,89 mill. kr (Margin 16,1 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 54,7 % (meget god). Opp fra 45,5 % i 2024
- Likviditet: 0,98 (svak). Ned fra 1,01 i 2024
- Soliditet: 0,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 45,5 % | 54,7 % |
| Driftsmargin | - | 8,8 % | 16,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 6 431,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,89 | 1,01 | 0,98 |
| Soliditet | −12,7 % | 0,9 % | 0,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 111,9 | 121,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 11 711 | 11 709 |
| Driftsresultat | −184 | 1 035 | 1 887 |
| Årsresultat | −184 | 817 | 1 504 |
| Driftsmargin | - | 8,8 % | 16,1 % |
| Sum gjeld | 1 364 | 3 358 | 3 654 |
| Sum driftskostnader | 184 | 10 676 | 9 823 |
| Finansresultat | - | 12 | 43 |
| Resultat før skatt | −184 | 1 047 | 1 930 |
| Anleggsmidler | 2 | 2 | 110 |
| Omløpsmidler | 1 209 | 3 386 | 3 574 |
| Sum eiendeler | 1 210 | 3 388 | 3 684 |
| Egenkapital | −154 | 30 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 1 364 | 3 358 | 3 654 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Eirik Voll: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Galtaveien 61, 4150 Rennesøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.479 Annet fjørfehold
- Etablert: 13.06.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.01.2024
- Revisor: [FORUS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/986352945-forus-revisjon-as)
- Regnskapsfører: RENNESØY OG RANDABERG REKNESKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 19 av 42 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kyllingproduksjon.

## Kunngjøringer

- 21.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000131407&sokeverdi=831983612&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HÅVARSTEIN KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/932371367-havarstein-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +3,3 % |
| [GARD 44/4 AS](https://www.norscout.com/no/company/933626903-gard-44-4-as) | Stavanger | - | 11,3 mill. kr | +182,5 % |
| [AUSTBØ KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933541681-austbo-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +136,2 % |
| [ULLENES KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/931906402-ullenes-kylling-as) | Stavanger | - | 9,36 mill. kr | +0,6 % |
| [KLOSTER KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933459934-kloster-kylling-as) | Stavanger | - | 11,9 mill. kr | +137 % |
| [OPSAL KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933427021-opsal-kylling-as) | Stavanger | - | 6,4 mill. kr | - |
| [LAUVSNES AS](https://www.norscout.com/no/company/932726866-lauvsnes-as) | Stavanger | - | 3,9 mill. kr | +7,0 % |
| [VOLL INVISTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/932733285-voll-invistering-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
