---
title: "GULLSAKSEN FRISØR OG VELVÆRE AS (832153842): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GULLSAKSEN FRISØR OG VELVÆRE AS i Sel hadde 2,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stine Løberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/832153842-gullsaksen-frisor-og-velvaere-as"
---

# GULLSAKSEN FRISØR OG VELVÆRE AS

Frisering og barbering · Sel

- Org.nr: 832 153 842
- Daglig leder: Stine Løberg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,5 mill. kr (+25,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 168 766 kr (Margin 6,7 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,3 % (meget god). Ned fra 51,9 % i 2024
- Likviditet: 2,51 (meget god). Ned fra 3,61 i 2024
- Soliditet: 26,8 % (god). Opp fra 20,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 51,9 % | 18,3 % |
| Driftsmargin | - | 11,3 % | 6,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 190,9 % | 61,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 3,61 | 2,51 |
| Soliditet | 100,0 % | 20,2 % | 26,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 3,9 | 2,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 996 | 2 500 |
| Driftsresultat | 0 | 225 | 169 |
| Årsresultat | 0 | 147 | 109 |
| Driftsmargin | - | 11,3 % | 6,7 % |
| Sum gjeld | 0 | 678 | 766 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1 771 | 2 332 |
| Finansresultat | 0 | −38 | −29 |
| Resultat før skatt | 0 | 187 | 140 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 24 | 850 | 1 046 |
| Sum eiendeler | 24 | 850 | 1 046 |
| Egenkapital | 24 | 172 | 281 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 236 | 416 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 442 | - |

## Ledelse og styre

- Stine Løberg: Daglig leder og styrets leder
- Ellen Synnøve Olasveen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Johan Nygårds gate 15B, 2670 Otta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 10.09.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.02.2024
- Regnskapsfører: [SNØHETTA REGNSKAP OTTA VÅGÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/915232108-snohetta-regnskap-otta-vaga-as)
- Størrelse: Nr. 1 044 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong og velvære

## Kunngjøringer

- 25.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000206709&sokeverdi=832153842&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SALONG VI 2 OTTA AS](https://www.norscout.com/no/company/995537168-salong-vi-2-otta-as) | Sel | - | 2,77 mill. kr | +22,4 % |
| [STUSSEN SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/927202611-stussen-salong-as) | Sel | 6 | 3,23 mill. kr | +5,2 % |
| [RONDANE VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/921664400-rondane-velvaere-as) | Sel | - | 973 753 kr | −3,7 % |
| [OTTA BLOMSTER & BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/936290000-otta-blomster-begravelsesbyra-as) | Sel | - | 832 152 kr | - |
| [BIANCA HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/914826462-bianca-hardesign-as) | Hamar | - | 2,51 mill. kr | −0,2 % |
| [VAKKER STIL KATRINE G AS](https://www.norscout.com/no/company/999321755-vakker-stil-katrine-g-as) | Halden | - | 2,5 mill. kr | −2,4 % |
| [HEADZ AS](https://www.norscout.com/no/company/924962550-headz-as) | Drammen | - | 2,51 mill. kr | +2,1 % |
| [HÅRGLEDER AS](https://www.norscout.com/no/company/822944272-hargleder-as) | Halden | - | 2,49 mill. kr | +18,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
