---
title: "PLAMEK FABRIC PRODUCTION AS (832539252): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PLAMEK FABRIC PRODUCTION AS i Krødsherad hadde 12,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lars Erik Hoff. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/832539252-plamek-fabric-production-as"
---

# PLAMEK FABRIC PRODUCTION AS

Produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk · Krødsherad

- Org.nr: 832 539 252
- Nettsted: [plamek.no](https://plamek.no)
- Daglig leder: Lars Erik Hoff

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,3 mill. kr (+3,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,39 mill. kr (Margin −11,3 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −8,6 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,15 (tilfredsstillende). Opp fra 0,87 i 2024
- Soliditet: 25,7 % (god). Opp fra 14,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,6 % |
| Driftsmargin | −24,7 % | −11,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −67,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 1,15 |
| Soliditet | 14,1 % | 25,7 % |
| Gjeldsgrad | 6,1 | 2,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 976 | 12 333 |
| Driftsresultat | −2 959 | −1 390 |
| Årsresultat | −2 353 | −1 679 |
| Driftsmargin | −24,7 % | −11,3 % |
| Sum gjeld | 10 609 | 13 289 |
| Sum driftskostnader | 14 934 | 13 723 |
| Finansresultat | −60 | −762 |
| Resultat før skatt | −3 018 | −2 153 |
| Anleggsmidler | 3 136 | 2 824 |
| Omløpsmidler | 9 214 | 15 060 |
| Sum eiendeler | 12 350 | 17 885 |
| Egenkapital | 1 741 | 4 595 |
| Kortsiktig gjeld | 10 609 | 13 150 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 140 |

## Ledelse og styre

- Lars Erik Hoff: Daglig leder
- Finn Atle Haldorsen: Styrets leder
- Rune Birkeland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sundvollhovet 50, 3535 Krøderen
- Postadresse: Postboks 203, 2021 Skedsmokorset
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 13.960 Produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk
- Etablert: 09.11.2023
- Tidligere navn: O.B.WIIK TECH TEXTILES AS (2023 til 2026)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 02.01.2024
- Revisor: [KPMG AS](https://www.norscout.com/no/company/935174627-kpmg-as)
- Regnskapsfører: [BC ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/935650119-bc-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 20 av 82 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon av spesialkonfeksjon knyttet til telthaller og alt som hører dertil.

## Siste endringer

- 15.06.2026: Regnskapsfører endret
- 13.02.2026: Daglig leder endret
- 13.02.2026: Aksjekapital endret
- 13.02.2026: Navn endret
- 13.02.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 29.01.2026: Nicolai Zurhaar fratrådt som styremedlem

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000635448&sokeverdi=832539252&spraak=nb)
- 13.02.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000056889&sokeverdi=832539252&spraak=nb)
- 13.02.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000056890&sokeverdi=832539252&spraak=nb)
- 13.02.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000056887&sokeverdi=832539252&spraak=nb)
- 13.02.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000056888&sokeverdi=832539252&spraak=nb)
- 22.10.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000798111&sokeverdi=832539252&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GLENNAS PRODUKTER AS](https://www.norscout.com/no/company/819874212-glennas-produkter-as) | Midt-Telemark | 5 | 805 417 kr | - |
| [TECHSEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/989165348-techseam-as) | Sandnes | - | 11 mill. kr | +17,7 % |
| [COVR AS](https://www.norscout.com/no/company/929939891-covr-as) | Randaberg | 5 | 2,16 mill. kr | +23,2 % |
| [ROBOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935490839-robol-as) | Oslo | - | 10 mill. kr | +13,9 % |
| [MØRE BÅND & VEV AS](https://www.norscout.com/no/company/996132218-more-band-vev-as) | Tingvoll | 5 | 4,28 mill. kr | +6,4 % |
| [STAVANGER SEILMAKER AS](https://www.norscout.com/no/company/920245366-stavanger-seilmaker-as) | Stavanger | - | 6,73 mill. kr | +2,2 % |
| [ETEKA AS](https://www.norscout.com/no/company/980865673-eteka-as) | Sveio | 5 | 4,32 mill. kr | +22,7 % |
| [REFLEX PROMOTION AS](https://www.norscout.com/no/company/994801740-reflex-promotion-as) | Bergen | - | 6,41 mill. kr | −4,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
