---
title: "HEIN STUDIOS AS (832787612): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HEIN STUDIOS AS i Oslo hadde 5,67 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/832787612-hein-studios-as"
---

# HEIN STUDIOS AS

Fotografvirksomhet · Oslo

- Org.nr: 832 787 612
- Styreleder: Antero Aleks August Hein

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,67 mill. kr (+216,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,39 mill. kr (Margin 24,5 %)
- Etablert: 2023

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 52,6 % (meget god). Opp fra 37,5 % i 2024
- Likviditet: 1,72 (god). Opp fra 0,96 i 2024
- Soliditet: 50,9 % (meget god). Opp fra 16,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 37,5 % | 52,6 % |
| Driftsmargin | - | 25,8 % | 24,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 214,8 % | 148,1 % |
| Likviditetsgrad | 5,00 | 0,96 | 1,72 |
| Soliditet | 80,0 % | 16,7 % | 50,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 5,0 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 1 792 | 5 669 |
| Driftsresultat | 0 | 463 | 1 386 |
| Årsresultat | 0 | 386 | 1 114 |
| Driftsmargin | - | 25,8 % | 24,5 % |
| Sum gjeld | 6 | 2 076 | 1 474 |
| Sum driftskostnader | - | 1 329 | 4 283 |
| Finansresultat | - | 10 | 55 |
| Resultat før skatt | 0 | 473 | 1 441 |
| Anleggsmidler | 0 | 502 | 463 |
| Omløpsmidler | 30 | 1 990 | 2 541 |
| Sum eiendeler | 30 | 2 492 | 3 004 |
| Egenkapital | 24 | 416 | 1 530 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 2 076 | 1 474 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Antero Aleks August Hein: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Antero Hein, Grefsenveien 6A, 0482 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.200 Fotografvirksomhet
- Etablert: 01.12.2023
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.03.2024
- Regnskapsfører: REGNSKAPSFØRER SMESTAD
- Størrelse: Nr. 27 av 687 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Film og foto produksjon, samt scenekunst og utleie av produksjonslokaler.

## Kunngjøringer

- 03.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342680&sokeverdi=832787612&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AINA C HOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/984375360-aina-c-hole-as) | Oslo | - | 6,83 mill. kr | +17,4 % |
| [TINAGENT AS](https://www.norscout.com/no/company/979845375-tinagent-as) | Oslo | - | 5,28 mill. kr | −31,6 % |
| [UTESTEMME FOTO AS](https://www.norscout.com/no/company/996532119-utestemme-foto-as) | Oslo | - | 7,52 mill. kr | −3,0 % |
| [OIOIOI AS](https://www.norscout.com/no/company/927093642-oioioi-as) | Oslo | - | 4,73 mill. kr | −11,6 % |
| [LIGHTHOUSE WORKS AS](https://www.norscout.com/no/company/998362156-lighthouse-works-as) | Oslo | - | 9,33 mill. kr | +1,3 % |
| [STURLASON AS POLYFOTO](https://www.norscout.com/no/company/915228887-sturlason-as-polyfoto) | Oslo | - | 3,74 mill. kr | −2,3 % |
| [FOTOBAREN AS](https://www.norscout.com/no/company/914176603-fotobaren-as) | Oslo | 5 | 5,39 mill. kr | +13,9 % |
| [JUSTGOTTAMIKEIT AS](https://www.norscout.com/no/company/930565636-justgottamikeit-as) | Oslo | - | 3,71 mill. kr | −5,3 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
