---
title: "64 GRADER NORD AS (833273612): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "64 GRADER NORD AS i Inderøy hadde 1,34 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Petter Berfjord. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/833273612-64-grader-nord-as"
---

# 64 GRADER NORD AS

Bearbeiding og konservering av frukt og grønnsaker ellers · Inderøy

- Org.nr: 833 273 612
- Daglig leder: Petter Berfjord (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,34 mill. kr (+156,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 142 719 kr (Margin 10,6 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,12 (tilfredsstillende). Opp fra 1,08 i 2024
- Soliditet: 10,4 % (tilfredsstillende). Opp fra 7,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 3,6 % | 10,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 148,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,08 | 1,12 |
| Soliditet | 7,4 % | 10,4 % |
| Gjeldsgrad | 12,5 | 8,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 524 | 1 345 |
| Driftsresultat | 19 | 143 |
| Årsresultat | 16 | 111 |
| Driftsmargin | 3,6 % | 10,6 % |
| Sum gjeld | 504 | 1 305 |
| Sum driftskostnader | 505 | 1 202 |
| Finansresultat | - | −1 |
| Resultat før skatt | 19 | 142 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 545 | 1 456 |
| Sum eiendeler | 545 | 1 456 |
| Egenkapital | 40 | 151 |
| Kortsiktig gjeld | 504 | 1 305 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Petter Berfjord: Daglig leder og styrets leder
- Grete Elnan: Styremedlem
- Erik Dahl: Styremedlem
- Jonny Melting: Styremedlem
- Svein Berfjord: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kjelvikvegen 71, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.390 Bearbeiding og konservering av frukt og grønnsaker ellers
- Etablert: 29.04.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2024
- Regnskapsfører: [EIKA ØKONOMI MIDT-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/970999213-eika-okonomi-midt-norge-as)
- Størrelse: Nr. 27 av 41 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Foredling av jordbruksvekster og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Siste endringer

- 11.08.2026: Regnskapsfører endret
- 03.03.2026: Daglig leder endret
- 03.03.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 09.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000251175&sokeverdi=833273612&spraak=nb)
- 03.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000090878&sokeverdi=833273612&spraak=nb)
- 03.03.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000090877&sokeverdi=833273612&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000610578&sokeverdi=833273612&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JAN'S PØLSEMAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/924675594-jan-s-polsemakeri-as) | Inderøy | 7 | 2,23 mill. kr | +22,9 % |
| [INDERØY KAFFEBRENNERI AS](https://www.norscout.com/no/company/933480704-inderoy-kaffebrenneri-as) | Inderøy | - | 291 000 kr | - |
| [INDERØY MOSTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/922606390-inderoy-mosteri-as) | Inderøy | 10 | 5,64 mill. kr | +1,0 % |
| [STRAUMSALT AS](https://www.norscout.com/no/company/933539245-straumsalt-as) | Inderøy | - | 32 278 kr | - |
| [RØRA BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/967462284-rora-bakeri-as) | Inderøy | 14 | 7,1 mill. kr | +7,4 % |
| [HAVFRUENE. AS](https://www.norscout.com/no/company/987753234-havfruene-as) | Inderøy | 24 | 3,43 mill. kr | −12,9 % |
| [GANGSTAD GÅRDSYSTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/926744798-gangstad-gardsysteri-as) | Inderøy | 27 | 25,4 mill. kr | +0,9 % |
| [INDERØY SLAKTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/984062141-inderoy-slakteri-as) | Inderøy | 32 | 75,1 mill. kr | +9,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
