---
title: "DET GULE GALLERIET AS (863746752): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DET GULE GALLERIET AS i Larvik hadde 11,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Caroline Louise Titlestad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/863746752-det-gule-galleriet-as"
---

# DET GULE GALLERIET AS

Drift av restauranter · Larvik · Etablert 1992

- Org.nr: 863 746 752
- Daglig leder: Caroline Louise Titlestad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,6 mill. kr (+16,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 629 676 kr (Margin 5,4 %)
- Ansatte: 27 (Opp fra 19 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 17
- oktober 2025: 19
- november 2025: 15
- desember 2025: 16
- januar 2026: 17
- februar 2026: 18
- april 2026: 17
- mai 2026: 16
- juli 2026: 17
- august 2026: 27

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 3,01 (meget god). Ned fra 3,91 i 2024
- Soliditet: 69,5 % (meget god). Ned fra 75,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 26,2 % | 11,3 % | −4,5 % | - |
| Driftsmargin | 11,5 % | 10,0 % | 4,2 % | −3,4 % | 5,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 18,1 % | −6,2 % | 24,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,01 | 3,91 | 3,01 |
| Soliditet | 73,3 % | 56,5 % | 68,9 % | 75,6 % | 69,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,8 | 0,5 | 0,3 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 201 | 11 387 | 10 433 | 9 929 | 11 605 |
| Driftsresultat | 1 283 | 1 134 | 442 | −340 | 630 |
| Årsresultat | 1 014 | 906 | 422 | −192 | 572 |
| Driftsmargin | 11,5 % | 10,0 % | 4,2 % | −3,4 % | 5,4 % |
| Sum gjeld | 1 030 | 2 129 | 1 437 | 966 | 1 323 |
| Sum driftskostnader | 9 918 | 10 253 | 9 991 | 10 269 | 10 976 |
| Finansresultat | −2 | 13 | 97 | 148 | 91 |
| Resultat før skatt | - | - | 539 | −192 | 721 |
| Anleggsmidler | 461 | 362 | 307 | 191 | 354 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 321 | 3 773 | 3 977 |
| Sum eiendeler | 3 858 | 4 898 | 4 628 | 3 964 | 4 331 |
| Egenkapital | 2 828 | 2 769 | 3 191 | 2 999 | 3 008 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 437 | 966 | 1 323 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Caroline Louise Titlestad: Daglig leder og styrets leder
- Kjetil Titlestad: Styremedlem
- Nicolai Titlestad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Verftsgaten 1, 3290 Stavern
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 09.03.1992
- Tidligere navn: VIKING NURSERIES NORGE AS (1999 til 2006); BRINOR SPORT AS (1995 til 1999)
- Aksjekapital: 660 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2006
- Revisor: [HENKA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/914954010-henka-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [IN NUMERIS AS](https://www.norscout.com/no/company/935995396-in-numeris-as)
- Størrelse: Nr. 1 334 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av kafé og galleri samt deltagelse i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 02.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000484697&sokeverdi=863746752&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000544839&sokeverdi=863746752&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BEDEHUSET MAT AS](https://www.norscout.com/no/company/915177514-bedehuset-mat-as) | Larvik | 28 | 15,5 mill. kr | +17,9 % |
| [VERTSHUSET SYDVESTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/819738742-vertshuset-sydvesten-as) | Larvik | 25 | 6,18 mill. kr | +7,5 % |
| [JAMA LOSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933406091-jama-losen-as) | Larvik | 30 | 8,48 mill. kr | - |
| [ELLINGS KAFE AS](https://www.norscout.com/no/company/927421429-ellings-kafe-as) | Larvik | 24 | 8,62 mill. kr | +2,0 % |
| [PEPVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/928882284-pepvik-as) | Larvik | 33 | 10,3 mill. kr | −5,7 % |
| [MD ZALLOUKH AS](https://www.norscout.com/no/company/837946352-md-zalloukh-as) | Larvik | 24 | - | - |
| [MOLO LARVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/831317302-molo-larvik-as) | Larvik | 33 | 14,8 mill. kr | +16,4 % |
| [HASO AS](https://www.norscout.com/no/company/995666499-haso-as) | Larvik | 23 | 6,19 mill. kr | +9,2 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
