---
title: "VATMED AS (883173732): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VATMED AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Stein Håkon Vatle. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/883173732-vatmed-as"
---

# VATMED AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Nittedal

- Org.nr: 883 173 732
- Daglig leder: Stein Håkon Vatle (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −32 587 kr
- Etablert: 2001

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 50,2 % (meget god). Ned fra 70,6 % i 2024
- Likviditet: 138,32 (meget god). Opp fra 29,92 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Opp fra 96,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 70,1 % | 41,8 % | 70,6 % | 50,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 75,3 % | 48,3 % | 67,2 % | 31,3 % |
| Likviditetsgrad | 3,36 | 3,30 | 13,43 | 29,92 | 138,32 |
| Soliditet | 70,7 % | 70,0 % | 92,7 % | 96,7 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | 0 | 0 | 0 | −13 | −33 |
| Årsresultat | 420 | 1 164 | 1 036 | 2 365 | 1 624 |
| Sum gjeld | 503 | 803 | 192 | 159 | 42 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 13 | 33 |
| Finansresultat | - | - | - | 2 377 | 1 657 |
| Resultat før skatt | 420 | 1 164 | 1 036 | 2 365 | 1 624 |
| Anleggsmidler | 27 | 27 | 27 | 27 | 27 |
| Omløpsmidler | 1 688 | 2 653 | 2 578 | 4 760 | 5 767 |
| Sum eiendeler | 1 716 | 2 680 | 2 605 | 4 787 | 5 794 |
| Egenkapital | 1 213 | 1 877 | 2 414 | 4 628 | 5 752 |
| Kortsiktig gjeld | 503 | 803 | 192 | 159 | 42 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stein Håkon Vatle: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Haugeråsen 22A, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 02.01.2001
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Yte tjenester relatert til revisjon, regnskap, økonomisk bistand og eventuelt andre nærliggende tjenester. Selskapet skal også investere i verdipapirer og fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 05.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000001453&sokeverdi=883173732&spraak=nb)
- 05.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000001452&sokeverdi=883173732&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VIVA SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/828008692-viva-sport-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [ARNESEN SÁNCHEZ HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913854896-arnesen-sanchez-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [STARHOLMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/816099242-starholmen-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [BAA TJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/915809952-baa-tjenester-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [MOVIMENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/929550102-movimento-as) | Nittedal | - | 3 000 kr | - |
| [SKILLEBEKK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920626157-skillebekk-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [INNERSKI AS](https://www.norscout.com/no/company/835080722-innerski-as) | Nittedal | - | 3 100 kr | - |
| [CONTROLLER-INNLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/922903808-controller-innleie-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
