---
title: "HAIRPORT SKARNES AS (885581072): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAIRPORT SKARNES AS i Sør-Odal hadde 4,25 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Julie Rismoen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/885581072-hairport-skarnes-as"
---

# HAIRPORT SKARNES AS

Frisering og barbering · Sør-Odal · Etablert 2003

- Org.nr: 885 581 072
- Telefon: 62 96 16 00
- E-post: firm@hairport.no
- Daglig leder: Julie Rismoen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,25 mill. kr (+7,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 185 842 kr (Margin 4,4 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 16,0 % (meget god)
- Likviditet: 1,16 (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: 14,1 % (tilfredsstillende). Opp fra 13,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | - | 16,0 % |
| Driftsmargin | 7,3 % | 5,9 % | 9,1 % | 7,4 % | 4,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 220,7 % | 176,7 % | 115,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,15 | 1,16 | 1,16 |
| Soliditet | 9,9 % | 15,0 % | 13,3 % | 13,7 % | 14,1 % |
| Gjeldsgrad | 9,1 | 5,7 | 6,5 | 6,3 | 6,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 788 | 4 288 | 4 013 | 3 972 | 4 251 |
| Driftsresultat | 351 | 255 | 366 | 295 | 186 |
| Årsresultat | 273 | 198 | 285 | 226 | 145 |
| Driftsmargin | 7,3 % | 5,9 % | 9,1 % | 7,4 % | 4,4 % |
| Sum gjeld | 1 455 | 927 | 1 098 | 1 043 | 979 |
| Sum driftskostnader | 4 437 | 4 034 | 3 647 | 3 677 | 4 065 |
| Finansresultat | - | 0 | - | −1 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | 366 | 295 | 188 |
| Anleggsmidler | 30 | 3 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 1 267 | 1 208 | 1 139 |
| Sum eiendeler | 1 616 | 1 090 | 1 267 | 1 208 | 1 139 |
| Egenkapital | 161 | 164 | 168 | 165 | 160 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 098 | 1 043 | 979 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Julie Rismoen: Daglig leder
- Roy Henrik Rismoen: Styrets leder
- Tina Marie Rismoen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Stasjonsvegen 22, 2100 Skarnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 24.03.2003
- Tidligere navn: HAIRPORT HAMAR AS (2003 til 2004)
- Aksjekapital: 160 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2003
- Regnskapsfører: [ODAL ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/981241150-odal-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 530 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong med all tilhørende virksomhet.

## Siste endringer

- 14.09.2026: Antall ansatte endret til 6

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000325521&sokeverdi=885581072&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SALONG 25 AS](https://www.norscout.com/no/company/929402723-salong-25-as) | Sør-Odal | - | 1,74 mill. kr | +3,6 % |
| [HANS & HENNES FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/980835529-hans-hennes-frisor-as) | Sør-Odal | - | 1,02 mill. kr | −1,7 % |
| [STUDIO SG AS](https://www.norscout.com/no/company/929722507-studio-sg-as) | Sør-Odal | - | 681 474 kr | - |
| [STUDIO ELEGANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/938472742-studio-elegance-as) | Sør-Odal | - | - | - |
| [SYKEPLEIEKLINIKKEN SKARNES AS](https://www.norscout.com/no/company/999172105-sykepleieklinikken-skarnes-as) | Sør-Odal | - | 973 469 kr | −5,8 % |
| [ENERGIFORVALTNING AS](https://www.norscout.com/no/company/999184049-energiforvaltning-as) | Sør-Odal | - | 49 272 kr | - |
| [HAIR I AM AS](https://www.norscout.com/no/company/997820711-hair-i-am-as) | Oslo | 6 | 4,25 mill. kr | +6,4 % |
| [PÅ HÅRET DALE AS](https://www.norscout.com/no/company/948767384-pa-haret-dale-as) | Fjaler | 6 | 4,23 mill. kr | −12,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
