---
title: "CAPAMA AS (889209232): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAPAMA AS i Stavanger hadde 290 806 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/889209232-capama-as"
---

# CAPAMA AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 889 209 232
- Styreleder: Terje Ingvar Nilsson

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 290 806 kr (−77,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 74 086 kr (Margin 25,5 %)
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,91 (meget god). Opp fra 1,55 i 2024
- Soliditet: 65,6 % (meget god). Opp fra 35,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | - | −0,7 % | 4,5 % | 25,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −8,1 % | −101,8 % | 92,6 % | 65,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,97 | - | 1,87 | 1,55 | 2,91 |
| Soliditet | 83,1 % | 100,0 % | 46,5 % | 35,4 % | 65,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,0 | 1,2 | 1,8 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 202 | 1 272 | 291 |
| Driftsresultat | −12 | −11 | −1 | 57 | 74 |
| Årsresultat | −32 | −11 | −81 | 45 | 57 |
| Driftsmargin | - | - | −0,7 % | 4,5 % | 25,5 % |
| Sum gjeld | 31 | 0 | 45 | 153 | 74 |
| Sum driftskostnader | - | - | 203 | 1 215 | 217 |
| Finansresultat | - | - | −80 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −32 | −11 | −81 | 57 | 74 |
| Anleggsmidler | 60 | 60 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 123 | 61 | 84 | 237 | 215 |
| Sum eiendeler | 183 | 121 | 84 | 237 | 215 |
| Egenkapital | 152 | 121 | 39 | 84 | 141 |
| Kortsiktig gjeld | 31 | 0 | 45 | 153 | 74 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Terje Ingvar Nilsson: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Dalåkerveien 95, 4150 Rennesøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 20.12.2005
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.06.2023
- Regnskapsfører: [HAV REGNSKAP FINNØY AS](https://www.norscout.com/no/company/925413224-hav-regnskap-finnoy-as)
- Størrelse: Nr. 2 587 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets formål er investering i aksjer og eiendom, selskapet kan også delta i øvrig virksomhet hva hermed er forbundet med.

## Siste endringer

- 09.03.2026: Næringskode endret
- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000312668&sokeverdi=889209232&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KSAB INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932578441-ksab-invest-as) | Stavanger | - | 292 500 kr | - |
| [VARHAUGVIK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/898327892-varhaugvik-invest-as) | Stavanger | - | 288 908 kr | - |
| [SEPIO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920050255-sepio-holding-as) | Stavanger | - | 294 109 kr | - |
| [MASORI AS](https://www.norscout.com/no/company/934042220-masori-as) | Stavanger | - | 283 765 kr | - |
| [MAWIL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/832912212-mawil-holding-as) | Stavanger | - | 302 932 kr | - |
| [SAND STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934762045-sand-studio-as) | Stavanger | - | 278 409 kr | - |
| [WESTMOOR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917349118-westmoor-holding-as) | Stavanger | - | 305 000 kr | −89,4 % |
| [RS HOLDING GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/932742551-rs-holding-group-as) | Stavanger | - | 260 832 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
